Мистерията
Мистика, езотерика, феномени и чудеса на едно място.
Регистрирайте се! Станете част от нашето малко общество

Ако желаете да подкрепите форума можете да го направите като влезете в меню "Портал" и натиснете върху банера на БГтоп : )
Мистерията
Мистика, езотерика, феномени и чудеса на едно място.
Регистрирайте се! Станете част от нашето малко общество

Ако желаете да подкрепите форума можете да го направите като влезете в меню "Портал" и натиснете върху банера на БГтоп : )
Мистерията
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всичко свързано с необяснимите неща по света!
 
ИндексПорталТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Статистика
Имаме 536 регистрирани потребители
Най-новият потребител е kaloqniordanov01

Нашите потребители са написали 920 мнения in 295 subjects
Latest topics
» А ти индиго ли си ? ТЕСТ
Как да открием геопатогенните зони в дома си ClockСъб Апр 01, 2017 7:50 am by kaloqniordanov01

» Историята на Господин Господинов, видял НЛО
Как да открием геопатогенните зони в дома си ClockЧет Мар 16, 2017 3:24 am by Black_Tiger

» Метеорита над Челябинкс взривен от НЛО ?
Как да открием геопатогенните зони в дома си ClockПет Авг 28, 2015 6:16 am by Black_Tiger

» Страховити случки, разказани от малки деца
Как да открием геопатогенните зони в дома си ClockСъб Мар 21, 2015 5:18 am by Black_Tiger

» Местността Градище
Как да открием геопатогенните зони в дома си ClockСъб Мар 21, 2015 5:10 am by Black_Tiger

» Проф. Лъчезар Филипов за Извънземните
Как да открием геопатогенните зони в дома си ClockПет Мар 20, 2015 6:33 am by Black_Tiger

» Космонавта от Солуей
Как да открием геопатогенните зони в дома си ClockПон Ное 10, 2014 6:34 am by Black_Tiger

» Езерото на скелетите
Как да открием геопатогенните зони в дома си ClockПон Ное 10, 2014 6:32 am by Black_Tiger

» ДЕЦАТА ИНДИГО
Как да открием геопатогенните зони в дома си ClockСъб Авг 02, 2014 6:24 pm by Dark Angel 87

» ...
Как да открием геопатогенните зони в дома си ClockВто Май 06, 2014 3:51 am by stelavoikova

Most Viewed Topics
А ти индиго ли си ? ТЕСТ
Що за чудо беше това?!
Странно явление... Починало през 1920 момиченце още изглежда като живо
Призоваване на духове
Снимки на НЛО 1 Част
Заклинания за печелене на пари, здраве и любов
ДЕЦАТА ИНДИГО
Ванга говори за извънземните
Има ли духове - тема за размисъл
Некрономикон
Poll
Харесвате ли форума?
Да,супер е!
Как да открием геопатогенните зони в дома си Empty60%Как да открием геопатогенните зони в дома си Empty
 60% [ 6 ]
Не,не ми харесва!
Как да открием геопатогенните зони в дома си Empty0%Как да открием геопатогенните зони в дома си Empty
 0% [ 0 ]
Нов съм,не знам още :)
Как да открием геопатогенните зони в дома си Empty30%Как да открием геопатогенните зони в дома си Empty
 30% [ 3 ]
Има още какво да се желае!
Как да открием геопатогенните зони в дома си Empty10%Как да открием геопатогенните зони в дома си Empty
 10% [ 1 ]
Общо гласове : 10

 

 Как да открием геопатогенните зони в дома си

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Black_Tiger

Black_Tiger


Брой мнения : 318
Дата на регистриране : 06.09.2009
Местожителство : България

Как да открием геопатогенните зони в дома си Empty
ПисанеЗаглавие: Как да открием геопатогенните зони в дома си   Как да открием геопатогенните зони в дома си ClockПон Яну 31, 2011 2:56 am

Всички знаем какво са геопатогенните зони – това са места, които се смятат за лоши, на които човек не трябва да се задържа дълго време, защото те влияят зле върху здравето.

Учените нямат категорично обяснение защо едно или друго място има геопатогенно влияние, но всички са убедени, че такива места имат отрицателен заряд.

Смята се, че вина за това има нееднородността на земната кора. За човек, който дълго време е в геопатогенна зона, са характерни главоболието, световъртежът, безсънието, кошмарите, повишената раздразнителност или неразбираемата и безпричинна умора, неразбираеми страхове, загуба на апетит.

Ако вие или ваши близки имате описаните симптоми, проверете дома си за геопатогенни зони. За това ще ви помогнат няколко елементарни теста, които да направите в дома си.
Как да открием геопатогенните зони в дома си

Ако малко дете, котка или куче, не искат да стоят дълго на едно място, не трябва да ги принуждавате да останат там. Най-вероятно точно това място е геопатогенна зона.

Котките не обичат дълго да остават в геопатогенните зони, но по неясни причини много обичат да престояват за малко в тях, при което по няколко пъти дневно.

Наблюдавайте котката си няколко дни. Определите ли границите на геопатогенната зона, опитвайте са да я избягвате. Ако на определено място без причина загиват растенията ви, това е знак, че има геопатогенна зона точно там.

Запалете на място, което смятате, че е геопатогенна зона, свещ от восък. Ако при горенето си тя съска, разтапя се неравномерно и гори с черен пламък, това най-вероятно е геопатогенна зона.

За да се убедите, че сте прави, поставете на вероятната геопатогенна зона ваза с цветя. Същите цветя поставете на друго място в дома. Бързото повяхване на цветята в първата ваза ще е знак, че сте прави в усещанията си.

Друг тест също ще ви помогне – наръсете в две чинии семена на боб или леща, навлажнете ги и ги сложете на различни места в дома си. В геопатогенната зона семената загиват или едва покълват и изглеждат слаби.

За да неутрализирате влиянието на геопатогенната зона, първо махнете оттам леглото и дивана, както и всичко, което е свързано с храна – пладилник, печка, защото иначе храната ви и сънят ви ще са заредени с лоша енергия.

На това място поставете тънка метална решетка, а ако това е невъзможно, направете решетка от фолио, залепете я на парче килим и отгоре постелете килим. Върху мястото поставете голям шкаф или саксия с изкуствено цвете, за да заобикаляте геопатогенната зона.
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net
It's Moon
Модератор
Модератор
It's Moon


Брой мнения : 207
Дата на регистриране : 22.03.2010
Местожителство : In Your Nightmares

Как да открием геопатогенните зони в дома си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да открием геопатогенните зони в дома си   Как да открием геопатогенните зони в дома си ClockНед Фев 06, 2011 7:01 am

Интересно... но на такива зони някой хора пък спят много добре :D
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net/forum.htm
Black_Tiger

Black_Tiger


Брой мнения : 318
Дата на регистриране : 06.09.2009
Местожителство : България

Как да открием геопатогенните зони в дома си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да открием геопатогенните зони в дома си   Как да открием геопатогенните зони в дома си ClockНед Фев 06, 2011 8:39 pm

Ами ако на тези хора им харесва "лошата енергия" нормално на такива места да спят по-добре ! booo
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net
It's Moon
Модератор
Модератор
It's Moon


Брой мнения : 207
Дата на регистриране : 22.03.2010
Местожителство : In Your Nightmares

Как да открием геопатогенните зони в дома си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да открием геопатогенните зони в дома си   Как да открием геопатогенните зони в дома си ClockПон Фев 07, 2011 7:59 pm

еее спокойно бе ти ме изкара някакъв зъл такъв кадето ме привлича отрицателната енергия jumping
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net/forum.htm
indigogirl
Модератор
Модератор
indigogirl


Брой мнения : 91
Дата на регистриране : 09.09.2009
Години : 35

Как да открием геопатогенните зони в дома си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да открием геопатогенните зони в дома си   Как да открием геопатогенните зони в дома си ClockЧет Фев 10, 2011 3:39 am

Моята котарана, спи навсякъде където и е удобно хаха из целия апартамент особено на възглавницата и до главата ми, какво трябва да означава това... :) Навсякъде има отрицателна енергия ли... :) Относно котките съм чувала, че отиват на местата където е най-силно енергийно заредено. :)
Върнете се в началото Go down
It's Moon
Модератор
Модератор
It's Moon


Брой мнения : 207
Дата на регистриране : 22.03.2010
Местожителство : In Your Nightmares

Как да открием геопатогенните зони в дома си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да открием геопатогенните зони в дома си   Как да открием геопатогенните зони в дома си ClockЧет Фев 10, 2011 4:03 am

И аз съм чувал така за котятата хаха за други животни незнам но аз си усещам отрицателната енергия ако се появи coolman
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net/forum.htm
indigogirl
Модератор
Модератор
indigogirl


Брой мнения : 91
Дата на регистриране : 09.09.2009
Години : 35

Как да открием геопатогенните зони в дома си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да открием геопатогенните зони в дома си   Как да открием геопатогенните зони в дома си ClockЧет Фев 10, 2011 4:05 am

Лошата енергия виж не знам, обаче лошите хора.... Но и лошата енергия, просто се чувствам некомфортно на дадено място...
Върнете се в началото Go down
It's Moon
Модератор
Модератор
It's Moon


Брой мнения : 207
Дата на регистриране : 22.03.2010
Местожителство : In Your Nightmares

Как да открием геопатогенните зони в дома си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да открием геопатогенните зони в дома си   Как да открием геопатогенните зони в дома си ClockЧет Фев 10, 2011 4:07 am

ем да нещо подобно само че аз я усещам по силно при което се опитвам да я отстраня или да се махна от даденото място coolman
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net/forum.htm
indigogirl
Модератор
Модератор
indigogirl


Брой мнения : 91
Дата на регистриране : 09.09.2009
Години : 35

Как да открием геопатогенните зони в дома си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да открием геопатогенните зони в дома си   Как да открием геопатогенните зони в дома си ClockЧет Фев 10, 2011 4:11 am

Аз предпочитам да се махна...... Особено и ако лошата енергия е придружена от човек, който я създава....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Как да открием геопатогенните зони в дома си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да открием геопатогенните зони в дома си   Как да открием геопатогенните зони в дома си Clock

Върнете се в началото Go down
 
Как да открием геопатогенните зони в дома си
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Мистерията :: Мистерии :: Интересно-
Идете на: