Мистерията
Мистика, езотерика, феномени и чудеса на едно място.
Регистрирайте се! Станете част от нашето малко общество

Ако желаете да подкрепите форума можете да го направите като влезете в меню "Портал" и натиснете върху банера на БГтоп : )
Мистерията
Мистика, езотерика, феномени и чудеса на едно място.
Регистрирайте се! Станете част от нашето малко общество

Ако желаете да подкрепите форума можете да го направите като влезете в меню "Портал" и натиснете върху банера на БГтоп : )
Мистерията
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всичко свързано с необяснимите неща по света!
 
ИндексПорталТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Статистика
Имаме 536 регистрирани потребители
Най-новият потребител е kaloqniordanov01

Нашите потребители са написали 920 мнения in 295 subjects
Latest topics
» А ти индиго ли си ? ТЕСТ
Историята на Господин Господинов, видял НЛО ClockСъб Апр 01, 2017 7:50 am by kaloqniordanov01

» Историята на Господин Господинов, видял НЛО
Историята на Господин Господинов, видял НЛО ClockЧет Мар 16, 2017 3:24 am by Black_Tiger

» Метеорита над Челябинкс взривен от НЛО ?
Историята на Господин Господинов, видял НЛО ClockПет Авг 28, 2015 6:16 am by Black_Tiger

» Страховити случки, разказани от малки деца
Историята на Господин Господинов, видял НЛО ClockСъб Мар 21, 2015 5:18 am by Black_Tiger

» Местността Градище
Историята на Господин Господинов, видял НЛО ClockСъб Мар 21, 2015 5:10 am by Black_Tiger

» Проф. Лъчезар Филипов за Извънземните
Историята на Господин Господинов, видял НЛО ClockПет Мар 20, 2015 6:33 am by Black_Tiger

» Космонавта от Солуей
Историята на Господин Господинов, видял НЛО ClockПон Ное 10, 2014 6:34 am by Black_Tiger

» Езерото на скелетите
Историята на Господин Господинов, видял НЛО ClockПон Ное 10, 2014 6:32 am by Black_Tiger

» ДЕЦАТА ИНДИГО
Историята на Господин Господинов, видял НЛО ClockСъб Авг 02, 2014 6:24 pm by Dark Angel 87

» ...
Историята на Господин Господинов, видял НЛО ClockВто Май 06, 2014 3:51 am by stelavoikova

Most Viewed Topics
А ти индиго ли си ? ТЕСТ
Що за чудо беше това?!
Странно явление... Починало през 1920 момиченце още изглежда като живо
Призоваване на духове
Снимки на НЛО 1 Част
Заклинания за печелене на пари, здраве и любов
ДЕЦАТА ИНДИГО
Ванга говори за извънземните
Има ли духове - тема за размисъл
Некрономикон
Poll
Харесвате ли форума?
Да,супер е!
Историята на Господин Господинов, видял НЛО Empty60%Историята на Господин Господинов, видял НЛО Empty
 60% [ 6 ]
Не,не ми харесва!
Историята на Господин Господинов, видял НЛО Empty0%Историята на Господин Господинов, видял НЛО Empty
 0% [ 0 ]
Нов съм,не знам още :)
Историята на Господин Господинов, видял НЛО Empty30%Историята на Господин Господинов, видял НЛО Empty
 30% [ 3 ]
Има още какво да се желае!
Историята на Господин Господинов, видял НЛО Empty10%Историята на Господин Господинов, видял НЛО Empty
 10% [ 1 ]
Общо гласове : 10

 

 Историята на Господин Господинов, видял НЛО

Go down 
АвторСъобщение
Black_Tiger

Black_Tiger


Брой мнения : 318
Дата на регистриране : 06.09.2009
Местожителство : България

Историята на Господин Господинов, видял НЛО Empty
ПисанеЗаглавие: Историята на Господин Господинов, видял НЛО   Историята на Господин Господинов, видял НЛО ClockЧет Мар 16, 2017 3:24 am

Историята на Господин Господинов, видял НЛО 2111047909
Животът на някои хора е толкова странен, че е направо невероятен .Такъв е случаят на Господин Господинов - почетен консул на Гана в България, дългогодишен пилот, художник. Човек преживял среща с извънземен разум.

По времето на соца го наричали другарю Господин Господинов. Животът му е между въздухът и Земята - 11 години летял със свръхзвуков изтребител МиГ-19. Летял е и с Ту-154. Минал през  селскостопанската авиация. Летял и в гражданската авиация. Спомените му за моментите в облаците не го напускат.

„Свърших с военната авиация, минах през селскостопанската авиация, две години по 6 месеца бях в Судан, пръсках срещу скакалци в Судан. С най-различни препарати и най-вече там имахме специална мисия - да предпазваме от скакалци. Няколко полета скакалци, които идват от огромни черни облаци. Аз се качвам над тях и пръскаме със специални отрови, до коленете сме газили в умрели от тези препарати скакалци. Имахме тогава държавна награда от Судан”, спомня си той.


След като напуска селскостопанската авиация Господин Господинов започва да лети с пътнически полети на „Балкан”. Звучи сякаш е открил по-спокойна работа, но само на пръв поглед.

Една среща във въздуха променя всичко. „Бях командир на Ту-154, изпълнявахме чартърни полети. Това беше 1981 г., юни месец някъде, изпълнявах полет София-Франкфурт-Варна. Летяхме на 11 500 м. височина. Около езерото Балатон в Унгария, получих съобщение от районник на диспечерска служба Виена, че по данни на предния самолет се виждало някаква светеща точка в небето, за мое сведение го казваха. Изведнъж ме накараха да погледна пак и очите ми станаха като паници. Идва срещу нас и увеличава размерите си за части от секундата. Дойде от дясната страна на самолета, сви и тръгна с нас. Радиовръзката изчезна внезапно, локаторът също спря да работи. Това нещо беше с нас 7 минути. Всички пътници бяха вдясно, наложи се да поемам управлението, за да компенсираме теглото на тия пътници. Извикахме трима души от кабината, за да заснемат”, разказва за близката среща Господинов.




Историята на Господин Господинов, видял НЛО 2111047910


„Въздуха в кабината вибрираше. Аз съм го нарисувал, но естествено не може това, което е било точно, но в този порядък. В средата огромна черна зона така да кажем, но такова черно, каквото не съм виждал и някак дърпа. На 7-мата минута изведнъж обратно, в обратна посока замина. След което всичко се възстанови”, допълва той.
„Имайки предвид, че това нещо беше с големината на един 5,6-етажен блок. По мое мнение и данни на останалия екипаж беше на около 400 м от нас”.
„Всички решихме да не вдигаме шум по този въпрос. Месец преди това един съветски е имал подобен случай, екипажът беше свален и никога повече не са го пускали да лети”, разказва Господинов.


Той казва, че срещата го е вдъхновила да се заеме с изкуство. И така пилотът Господинов се превръща в художник. Паметници, разположени на различни места в София, дърворезби, картини – всичко това излиза изпод ръцете на пилота, видял НЛО на връщане от Франкфурт.
С изкуството обаче не свършват интересните моменти в живота на този необикновен човек.
През 1986 г. получава предложение да  отиде в Акра, столицата на Гана, за да създаде офис на „БГА Балкан” там. Шестмесечната командировка се оказала десетгодишна.
Когато си тръгва от Гана правителстовото предлага на Господинов да стане почетен консул на страната у нас. Казва, че не е обезпокоен от решението за орязване на правомощията на почетните консули. Важна е любовта му африканската държава и към летенето .
„Мисля, че ще има книга за живота ми. Заглавие още не съм измислил”.


Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net
 
Историята на Господин Господинов, видял НЛО
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Мистерията :: Феномена НЛО :: Свидетели на НЛО в България-
Идете на: