Мистерията
Мистика, езотерика, феномени и чудеса на едно място.
Регистрирайте се! Станете част от нашето малко общество

Ако желаете да подкрепите форума можете да го направите като влезете в меню "Портал" и натиснете върху банера на БГтоп : )
Мистерията
Мистика, езотерика, феномени и чудеса на едно място.
Регистрирайте се! Станете част от нашето малко общество

Ако желаете да подкрепите форума можете да го направите като влезете в меню "Портал" и натиснете върху банера на БГтоп : )
Мистерията
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всичко свързано с необяснимите неща по света!
 
ИндексПорталТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Статистика
Имаме 536 регистрирани потребители
Най-новият потребител е kaloqniordanov01

Нашите потребители са написали 920 мнения in 295 subjects
Latest topics
» А ти индиго ли си ? ТЕСТ
Що за чудо беше това?! ClockСъб Апр 01, 2017 7:50 am by kaloqniordanov01

» Историята на Господин Господинов, видял НЛО
Що за чудо беше това?! ClockЧет Мар 16, 2017 3:24 am by Black_Tiger

» Метеорита над Челябинкс взривен от НЛО ?
Що за чудо беше това?! ClockПет Авг 28, 2015 6:16 am by Black_Tiger

» Страховити случки, разказани от малки деца
Що за чудо беше това?! ClockСъб Мар 21, 2015 5:18 am by Black_Tiger

» Местността Градище
Що за чудо беше това?! ClockСъб Мар 21, 2015 5:10 am by Black_Tiger

» Проф. Лъчезар Филипов за Извънземните
Що за чудо беше това?! ClockПет Мар 20, 2015 6:33 am by Black_Tiger

» Космонавта от Солуей
Що за чудо беше това?! ClockПон Ное 10, 2014 6:34 am by Black_Tiger

» Езерото на скелетите
Що за чудо беше това?! ClockПон Ное 10, 2014 6:32 am by Black_Tiger

» ДЕЦАТА ИНДИГО
Що за чудо беше това?! ClockСъб Авг 02, 2014 6:24 pm by Dark Angel 87

» ...
Що за чудо беше това?! ClockВто Май 06, 2014 3:51 am by stelavoikova

Most Viewed Topics
А ти индиго ли си ? ТЕСТ
Що за чудо беше това?!
Странно явление... Починало през 1920 момиченце още изглежда като живо
Призоваване на духове
Снимки на НЛО 1 Част
Заклинания за печелене на пари, здраве и любов
ДЕЦАТА ИНДИГО
Ванга говори за извънземните
Има ли духове - тема за размисъл
Некрономикон
Poll
Харесвате ли форума?
Да,супер е!
Що за чудо беше това?! Empty60%Що за чудо беше това?! Empty
 60% [ 6 ]
Не,не ми харесва!
Що за чудо беше това?! Empty0%Що за чудо беше това?! Empty
 0% [ 0 ]
Нов съм,не знам още :)
Що за чудо беше това?! Empty30%Що за чудо беше това?! Empty
 30% [ 3 ]
Има още какво да се желае!
Що за чудо беше това?! Empty10%Що за чудо беше това?! Empty
 10% [ 1 ]
Общо гласове : 10

 

 Що за чудо беше това?!

Go down 
+9
Martina
e_l_ektra
little_star
ali_isi
magi1998
It's Moon
Black_Tiger
indigogirl
Katerines
13 posters
АвторСъобщение
Katerines
Модератор
Модератор
Katerines


Брой мнения : 58
Дата на регистриране : 26.09.2009
Години : 28
Местожителство : Hell

Що за чудо беше това?! Empty
ПисанеЗаглавие: Що за чудо беше това?!   Що за чудо беше това?! ClockПон Сеп 28, 2009 10:06 pm

Тук реших да си разкажа моята история, в която за пръв път се сблъсках с паранормалното.
На вас, може и да не ви се стори старшна... но за мен си беше мъчение.

Една неделна вечер нещо не можах да заспя. Бе нещо бях неспокойна, не знам какво ми стана. По едно време усетих хлад да иде откъм гърба ми. Обърнах се, за да видя дали не е отворена балконската врата, но не беше. И като се завъртях, забелязах нещо плътно и черно, като сянка. Видях го ясно, понеже стоеше леко пред монитора на компа (който си беше на скрийнсейвър) и го закриваше. Тогава ме заболя главата. Стана ми още по студено и се завих. Но после вече мъчение стана. Тази "сянка", сякаш влезе в главата ми. Опита се да ми контролира мислите, а на а мен ми стана още по-зле. И започна да ми пъха в главата: "Ти мразиш Бог! Ти не Му вярваш!", "Бог го няма да ти помогне, аз ще взема душата ти!", "Не се съпротивлявай! Така ще ти мине.", "Ще те убия, ще те удуша! РАЗБИРАШ ЛИ?!". Аз на всяко нещо му отговарях и се опитвах да се контролирам, но се оказа толкова неуспешно, че след време той започна да мисли от мое име: "Бог няма! Бог няма!", "Проклети да са ангелите! Проклети им Небесата!" и т.н. Беше ми станало изключитено трудно да се контролирам. Тогава най-после ми просветна. Трябваше да го изненадам за момент - да се обърна и да включа нощната лампа. И когато светнах, само го видях как бързо си обра крушите и отиде да се крие в тъмното. Тази вечер не посмях да угася лампата пак.

За мен това си беше страшно. И да, това е истина. Та така, някой да може да ми обясни, що за чудо беше това? Каква е тази зла "сянка"?
Върнете се в началото Go down
http://tears-and-devils.blogspot.com/
indigogirl
Модератор
Модератор
indigogirl


Брой мнения : 91
Дата на регистриране : 09.09.2009
Години : 34

Що за чудо беше това?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що за чудо беше това?!   Що за чудо беше това?! ClockСъб Окт 03, 2009 1:47 am

Случвало ми се е нещо подобно, но никога не е успявало да ми влезе в главата и мислите, може би по някакъв начин съм защитена. Разлика още, че мен ме събужда буквално, все едно някой ме разтриса, но не виждам никого, като изключим нещо като сгъстена мъгла в стаята ми, което очевидно е невъзможно на затворено пространство, и съм виждала силует на жена, но там си имам друго обяснение. Както и да е малко се отклоних, това е сянка, лоша сила, ли не знам, която иска да ти навреди, моят съвет е да си сложиш скилидка чесън под възглавницата, а на ръката червен конец със синци, за да се предпазваш. А за лампата хубаво е, че си успяла да стигнеш, защото, когато се е случвало при мен, направо съм скована цялата и не знам какво се случва... Пази се и бъди силна, не му се оставяй да ти влиза в главата! Не се знае, кой ти мисли лошо и кой го е предизвикал, ти правила ли си нещо, имала ли си разпри с някого, който иска да ти стори зло, тези неща не са случайни! Пробвай със скилидката чесън, под възглавницата, ако не стане, вземи от църква светена вода и напръскай не само стаята си, но и целия апартамент, в който си! Сега мога да ти пожелая само успех! И сподели ако има резултата и какво се случва!

С Уважение Деница!
Върнете се в началото Go down
Black_Tiger

Black_Tiger


Брой мнения : 318
Дата на регистриране : 06.09.2009
Местожителство : България

Що за чудо беше това?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що за чудо беше това?!   Що за чудо беше това?! ClockСъб Окт 03, 2009 4:28 am

Явно ставаме 3-ма защото и при мен има случай с "подобната сянка".Аз си бях сам вкъщи и както винаги вечер си седя на компютъра.Но от няколко вечери някаква сянка не ме оставяше на мира.Постоянно я забелязвах с периферията на зрението ми...но като се обърна изчезва.Но една вечер стана наистина страшно.Както си седях на стола и гледах на дясно....тоест една тетрадка имаше на леглото,и изведнъж забелязах с периферията си че нещо "стои" до мен.И сякаш в мислите ми то ми каза "обърни се на дясно" ...най-странното е че имах чувството че това е човек.И когато се обърнах странно защо казах 'Какво има мамо" ....а бях напълно сам в къщи.Не знам от къде изникнаха точно тези думи...но когато видях че няма никой се вцепених от страх... :shock: :| !!! След това всичко спря....но след няколко дена в продължение на 1 седмица...всяка вечер имах много "брутални,отвратителни" кошмари! А по принцип аз много рядко сънувам нещо.

Не знам какво става....но аз винаги съм знаел че нещо ме гледа...с това чувство живея от малак!!! Но за сега нищо не може да ме "нарани" ....Явно имам много силна енергия,и това му пречи.Надявам се това да отмине....или поне въпросната "сянка" да разкрие самоличността си защото се съмнявам че е духа на починалия ми дядо....Въпреки че той почина преди 8 години...не е оставил майка ми...и от части мен...на мира.Тоест според мен има някаква несвършена работа! :!: Важното е да имате кураж !!! Дръжте се и всичко ще е добре!


Последната промяна е направена от Black_Tiger на Пет Яну 18, 2013 8:41 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net
indigogirl
Модератор
Модератор
indigogirl


Брой мнения : 91
Дата на регистриране : 09.09.2009
Години : 34

Що за чудо беше това?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що за чудо беше това?!   Що за чудо беше това?! ClockСъб Окт 03, 2009 7:09 pm

И преди си ми споделял за това, но пак ме побиха тръпки.... Просто трябва да сме силни и да не се даваме, да наистина всичко е тясно свързано с енергията, както духовете избягват котките, защото са с много силна енергия.... Така явно и аз и ти Admin, сме си изградили силно защитно поле и не могат да ни влияят, само да ни наблюдават и да ни правят пакости. Katerines а при теб, просто трябва да засилиш защитата си, и по-скоро от колкото си мислиш ще бъдеш оставена на мира.
А това чувство, че не си сам Admin, да де ти знаеш и аз го имам от малка, и напоследък се засили много, седя си най-спокойно и все едно нещо ми бута главата да се обърна и да погледна назад, в повечето случай усещам, че някой ме пази, но си има и изключения...за жалост...

С Уважение Деница!
Върнете се в началото Go down
Katerines
Модератор
Модератор
Katerines


Брой мнения : 58
Дата на регистриране : 26.09.2009
Години : 28
Местожителство : Hell

Що за чудо беше това?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що за чудо беше това?!   Що за чудо беше това?! ClockНед Ное 15, 2009 2:55 am

indigo, не съм имала разпи с никого. Аз попринцип съм много приятелски настроена и лесно прощавам... но имам опасения, че тази 'сянка' може би е духът на починал човек в къщата. Понеже преди около 5-6 години, в апартамента, в който живея аз вмомента починала поята прабаба. Тя тогава живееше тук, а аз другаде. Казаха ми че починала в съня си, през нощта, така че нямам представа какво е ставало онази вечер в къщата. И при това в коридора имаме едно голямо, старо огледало и тогава то не е било покрито. А нали знаете, че духовете на починалите обичат да остават на земята, заключени в огледала (или поне така казват)? Затова може и да е била тя. Но иначе нито съм призовавала духове, нито на гробища съм ходила... ще пробвам със чесънът, но... не съм сигурна че ще проработи. Понякога нямам много вяра в 'народните' вярвания.

Админе, не знам, обаче на тази сянка не и е чиста работата. Пробвал ли си да призоваваш духове? Ако да, значи си имаш работа с някакъв дето не ще сега да те остави на мира. Ако не, знаеш ли дали в твоя апартамент някога е починал човек? Защото това може да е духът му, а тогава е трудно да го изпъдиш - смята за свой дом и ти си нещо като натрапник. Затова те плаши. Чувството, че от малък те наблюдават си е май при всеки. И аз така се чувствам понякога. Не знам, може би има нещо обще с някакви наши пазители, които бдят над нас и ни пазят от зло... но това си е моя теория.

Абе тези енергии си съществуват. Само дето ние, хората отдавна сме изгубили голяма част от чувствителността си към тези неща. Нали знаете, има един физичн закон: енергията не се губи, а се преобразува.
Върнете се в началото Go down
http://tears-and-devils.blogspot.com/
Black_Tiger

Black_Tiger


Брой мнения : 318
Дата на регистриране : 06.09.2009
Местожителство : България

Що за чудо беше това?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що за чудо беше това?!   Що за чудо беше това?! ClockНед Ное 15, 2009 4:01 am

Не знам дали в този апартамент където живея е починал някой...защото преди тук са живяли други хора които не познавам а аз от 4 клас живея тук.Има нещо общо между нашите истории.В нашия коридор също имаше едно голямо старо огледало.Все ми се струваше че ме наблюдава и дори един път когато минавах го пренебрегнах и не се обърнах да погледна и почувствах нещо като "духовен удар" в гърба тоест все едно душата ми излезе от тялото за секунда.Беше много гадно,но след като сменихме огледалото с ново мисля че нищо не е ставало от тогава.Но сянките в стаята ми...си остават!!!

ПС....Имах един много странен сън с извънземни.Някой хора ми казаха че е просто сън.Но принципно аз сънувам много рядко (1 път в месеца) и сънищата ми в повечето случеи са пророчески.Гледал сам много страшни филми с НЛО и след това нищо не сънувах.А след като гледах филма за Царичина,вечерта имах сън който накратко показваше "Идването на НЛО" ....не знам дали това е съвпадение или нещо много важно... Що за чудо беше това?! Icon_question Що за чудо беше това?! Icon_question Що за чудо беше това?! Icon_wink
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net
Katerines
Модератор
Модератор
Katerines


Брой мнения : 58
Дата на регистриране : 26.09.2009
Години : 28
Местожителство : Hell

Що за чудо беше това?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що за чудо беше това?!   Що за чудо беше това?! ClockНед Ное 15, 2009 4:11 am

Относно сънят
Не съм сигурна и аз дали е пророчески наистина сънят. Но не е изключено.
Аз ползвам едно много полезно талисманче, което носи добри сънища и те пази от лошите. Дриимкатчър (ох, на кирилиц е - мале, мале :D ) или dreamcatcher. Индиански талисман е
Що за чудо беше това?! Dreamcatcher2

Наистина действа и много добре пази. Дори можеш да си пожелаеш какво да сънуваш.
Върнете се в началото Go down
http://tears-and-devils.blogspot.com/
It's Moon
Модератор
Модератор
It's Moon


Брой мнения : 207
Дата на регистриране : 22.03.2010
Местожителство : In Your Nightmares

Що за чудо беше това?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що за чудо беше това?!   Що за чудо беше това?! ClockПон Мар 22, 2010 8:35 pm

Така... Незнам от каде да започна ще започна с този така наречен дух който ти се вселил в главата и енергиите който обяснявате... и май не ги разбирате много много... такам този дух всъщност е демон така да го кажа не се плаши от това което ти казвам значи това щом ти го е казвал за господ не е много приятно да ти контролират мислите и пак казвам дух неможе да ти контролира мислите ДЕМОН може ! те са с по силни сили и така нататака... чел съм книги специално за демони духове и така нататака в градската библиотека.Така Стигнахме до вашите преживявания с тези "сенки" интересното ми стана при силуета на жена първото което можеш да направиш е да се порастърсиш из подсъзнанието си и да се сетиш за жена която си наранила или нещо от този сорт някои починал приятел или близък роднина... до колкото с тези чесъни ЗАБОГА това не е вампир извинявай за израза но така си е ... светената вода може да помогне ако вярваш виш аз като пия светена вода се пречиствам просто усещам как преминава през мен и пречиства всичко.Стигнахме до енергиите нали така... значи мога да обесня как да си изградите така нареченият "щит" но наистина трябва да повярвате и когато го правите трябва това така наречено вярване в щита да е може малко но по силно от страха. До колкото до мен и аз имам такава случка която сам си я превазмогнах.Айде ще ви я раскажа накратко...

Значи в една късна вечер попринцип обичам да чета книги на Пауло Куелио незнам точно как се исписва името му...
но реших една вечер да почна да си чета ммм мисля че се казваше 9тото Селистинско Пророчество аз като чета така да го кажа все едно влизам в самата история и съм като наблюдател какво се случва съмнявам се други хора така да навлизат в расказите..и по същество Четях си аз книга , а и нещо пак да кажа че книга аз на лампа немога да чета . винаги чета книга на свещ колкото и странно да ви се струва от малак съм свикнал да си чета на свещ.Та както си четях на свещ вратата на терасата е дочно до мен беше отворена, та да спомена че преди тази случка преди да стане 2-3 дена преди това почина един човек точно срещу нас и разбрах че е той...
та както си четях изведнъж усетих силно ама доста силно присъствие на някои на терасата до мен, чувах бясно дишане ама наистина бясно дишане и усещах мириса на дим от цигари а аз тогава не бях пушил вечерта а под над нямаше никой бяха се изнесли одавна и всичко беше в пайжини и така нататака... и седях и очаквах някаква реакция и продължаваше да се чува това бясно дишане .... след това погледах към телевизорът които беше срещу мен да видя какво има на терасата.. в момента които видях образа си на телевизора се видях в испарения като испаренията на запалката над огънчето виждах силуета си в испърения... набързо направих този щит за който ви казах... и се завих и заспах по най бързия начин... на другия ден ми искочи като картина в главата да запаля цигара на терасата и така и направих защото се доверявам на интуицията си ... когато се стъмни искарах 1 пепелник и преди да си легна запалих една цигара да си изгори сама навън... и тази вечер нямах проблеми... НО ! едно голямо НО! сега се изнесохме от тази квартира с майка... но единствено и само заради мен ... защото айде ще ви раскрия какъв съм... все ми е едно дали ще ми повярвате...има 2 вида хора с сили едните са Ясновидците който виждат да кажем 50 метра като фаровете на колата а аз съм от другият тип свръхчуствителните... който усещат отрицателна енергия , духове , видения като пъзел по всяко време и такива неща... та да продължим по същество ... значи след тази случка като запалих цигарата... нямах проблеми нея вечер НО ! на следващата вечер пак запалих цигара легнах да си чета книжката и усетих присъствие как влиза от входната врата... парвоначално си казах просто ми се е сторило... но когато погледнах 2рия път нали знаете на звъците жиците бяха оголени и навсякаде бях огъсил сякаш светкавица от фотоапарат проблесна в коридора и видях сянка на човек мъжки силует при което наистина много се стреснах :shock: и си направих пак този щит и си легнах повтаряйки си "остави ме на мира бе ... остави ме да спя .. ОСТАВИ МЕ НАМИРА .. ИСКАМ ДА ЗАСПЯ" и след около 5-10 мин... усетих как тази енергия просто изчезна и си заспах.. спокойно та така вече несме в нея квартира защото майка ми ми вярва че ги имам тези способности така да ги нареча по скоро дарба :bball: а до колкото до други случки неисках да го споделям в форуми но съм се занимавал с магии и такива неща носил сим и навсякаде пентраграм ... и всякаш имах дупка на гардите кадето ми беше пентаграма за това сега не нося... и да .. разбрал съм какъв ми е духа пазител така да го нареча след един простичик ритуал така да го кажа :)
та доколкото до мен .. може да съм ви странен и да не искате да контактувате с такива хора като мен :scratch: но мен не ме интересува да ви кажа чесно порпинцип съм много весел човек да се каже душата на компанията но както и да се стига съм спамил тази тема ако някой се интересува има ми скайпа в темата за кандидат модератори :) благодаря все пак че ми прочетохте малкото расказче flower
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net/forum.htm
magi1998

magi1998


Брой мнения : 9
Дата на регистриране : 23.06.2010
Години : 27
Местожителство : Нова Загора

Що за чудо беше това?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що за чудо беше това?!   Що за чудо беше това?! ClockСря Юни 23, 2010 5:13 pm

Преди, когато аз и родителите ми живеехме в друг апартамент, постоянно усещах две сенки зад гърба ми и те ми шептяха да се обърна. Най-силно се усещаха в моята стая. Веднъж се осмелих да се обърна и видях два силуета. Единият беше мъжки, а другият-женски. Попитах родителите си, дали има починали хора в апартамента. Те ми казаха, че бабата на майка ми и дядото на баща ми са починали точно в моята стая. Оттогава спях другаде, защото много се страхувах.

С уважение: Магдалена :)
Върнете се в началото Go down
It's Moon
Модератор
Модератор
It's Moon


Брой мнения : 207
Дата на регистриране : 22.03.2010
Местожителство : In Your Nightmares

Що за чудо беше това?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що за чудо беше това?!   Що за чудо беше това?! ClockСря Юни 23, 2010 5:27 pm

но защо те ще те защитават според мен кой знае как са ти се радвали на своето внуче :P нищо страшно няма.. просто се опитаи да ги разбереш и съм сигорен че няма да ти навредят все пак са ти роднини... :) face










:страшен ангел:
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net/forum.htm
magi1998

magi1998


Брой мнения : 9
Дата на регистриране : 23.06.2010
Години : 27
Местожителство : Нова Загора

Що за чудо беше това?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що за чудо беше това?!   Що за чудо беше това?! ClockСря Юни 23, 2010 6:07 pm

Благодаря за отговора :))))
Върнете се в началото Go down
ali_isi

ali_isi


Брой мнения : 32
Дата на регистриране : 21.05.2010
Години : 30
Местожителство : Стара Загора

Що за чудо беше това?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що за чудо беше това?!   Що за чудо беше това?! ClockСъб Юни 26, 2010 11:00 pm

Първо, добре дошла и от мен Маги. Не мисля, че ще ти кажа нещо по - различно за твоята случка. Просто продължавай да изучаваш нещата върху тази тема, да четеш и опитваш. И винаги имай някой с когото да споделяш и не забравяй да вярваш в себе си. :)
Върнете се в началото Go down
magi1998

magi1998


Брой мнения : 9
Дата на регистриране : 23.06.2010
Години : 27
Местожителство : Нова Загора

Що за чудо беше това?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що за чудо беше това?!   Що за чудо беше това?! ClockНед Юни 27, 2010 12:47 am

Благодаря :)
Радост
Върнете се в началото Go down
little_star

little_star


Брой мнения : 30
Дата на регистриране : 13.07.2010
Години : 36

Що за чудо беше това?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що за чудо беше това?!   Що за чудо беше това?! ClockВто Юли 13, 2010 12:30 am

Admin написа:
Явно ставаме 3-ма защото и при мен има случай с "подобната сянка".Аз си бях сам вкъщи и както винаги вечер си седя на компютъра.Но от няколко вечери някаква сянка не ме оставяше на мира.Постоянно я забелязвах с периферията на зрението ми...но като се обърна изчезва.Но една вечер стана наистина страшно.Както си седях на стола и гледах на дясно....тоест една тетрадка имаше на леглото,и изведнъж забелязах с периферията си че нещо "стои" до мен.И сякаш в мислите ми то ми каза "обърни се на дясно" ...най-странното е че имах чувството че това е човек.И когато се обърнах странно защо казах 'Какво има мамо" ....а бях напълно сам в къщи.Не знам от къде изникнаха точно тези думи...но когато видях че няма никой се вцепених от страх... :shock: :| !!! След това всичко спря....но след няколко дена в продължение на 1 седмица...всяка вечер имах много "брутални,отвратителни" кошмари! А по принцип аз много рядко сънувам нещо.

Не знам какво става....но аз винаги съм знаел че нещо ме гледа...с това чувство живея от малак!!! Но за сега нищо не може да ме "нарани" ....Явно имам много силна енергия,и това му пречи.Надявам се това да отмине....или поне въпросната "сянка" да разкрие самоличността си защото се съмнявам че е духа на починалия ми дядо....Въпреки че той почина преди 8 години...не е оставил майка ми...и от части мен...на мира.Тоест според мен има някаква несвършена работа! :!: Важното е да имате кураж !!! Дръжте се и всичко ще е добре!

Или може би ставаме 4-ма.... От известно време, половин-един месец и аз виждам с периферията си разни неща, не бях казвала на никой, не му отдавах, кой знае какво внимание, мислех, че е някакъв проблем със зрението ми...после започнаха и кошмарите.... още виждам тези сенки...неща.... с периферното си зрение ... не знам, Демон ли е, призрак ли...не знам какво е, но искам поне кошмарите да спрат... имам чувствово, че колкото повече споделям това, толкова повече се засилва... :x
Върнете се в началото Go down
It's Moon
Модератор
Модератор
It's Moon


Брой мнения : 207
Дата на регистриране : 22.03.2010
Местожителство : In Your Nightmares

Що за чудо беше това?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що за чудо беше това?!   Що за чудо беше това?! ClockВто Юли 13, 2010 2:19 am

такам първо се оспокой ;) това поне за мен е нормално и ежедневие.. колкото до кошмарите гледай малко повече комедии посмей се повечко разведри се не мисли за тях и трябва да спреш да сануваш кошмари face





:страшен ангел:
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net/forum.htm
little_star

little_star


Брой мнения : 30
Дата на регистриране : 13.07.2010
Години : 36

Що за чудо беше това?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що за чудо беше това?!   Що за чудо беше това?! ClockВто Юли 13, 2010 2:42 am

Moonshine написа:
такам първо се оспокой ;) това поне за мен е нормално и ежедневие.. колкото до кошмарите гледай малко повече комедии посмей се повечко разведри се не мисли за тях и трябва да спреш да сануваш кошмари face





:страшен ангел:

Аз съм си спокойна, учудващо дори хаха
Аз по принцип не сънувам, или по-точно не си помня сънищата, а сега изведнъж от както е....така и само кошмари. А и предимно комедии гледам, въпреки, че цял живот гледам трилъри и мистерии и никога не са ми пречели, напротив.

От скоро съм тук, не ме съдете

:oops: :oops: :oops:
Върнете се в началото Go down
Black_Tiger

Black_Tiger


Брой мнения : 318
Дата на регистриране : 06.09.2009
Местожителство : България

Що за чудо беше това?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що за чудо беше това?!   Що за чудо беше това?! ClockВто Юли 13, 2010 3:58 am

Когато тази сянка за която говориш беше вкъщи реших да споделя с майка ми.Странно защо но като има други хора вкъщи сянката не се появява,но когато остана сам.... Странното беше че на другата сутрин майка ми каза че е сънувала някаква сянка,паркета пукал все едно някой ходил по него и тн.След 1 месец някъде всичко свърши : )
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net
little_star

little_star


Брой мнения : 30
Дата на регистриране : 13.07.2010
Години : 36

Що за чудо беше това?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що за чудо беше това?!   Що за чудо беше това?! ClockВто Юли 13, 2010 4:15 am

Ами аз всъщност не виждам точно сянка, виждам някакви неща само с перфиерията на зрението си.
А колкото до пукането, тук постоянно пукат мебелите, но ми прави впечатление, че е когато си легнеме и угасиме всички лампи...и въпреки това го отдавам на това, че мебелите са стари
Върнете се в началото Go down
e_l_ektra

e_l_ektra


Брой мнения : 3
Дата на регистриране : 23.07.2010
Години : 34

Що за чудо беше това?! Empty
ПисанеЗаглавие: ..   Що за чудо беше това?! ClockПет Юли 23, 2010 6:01 am

Аз бих искала да ви споделя една моя история. Това беше най-страшното нещо, което ми се е случвало някога. Преди няколко години (може би 5 или 6) за лятната ваканция бях отишла при баба на гости. Всяко лято ходя. И всяка вечер, понеже в моята стая нямаше телевизор тогава, си бях занесла един касетофон и тетрадки и химикали да се занимавам с нещо и да слушам музика. Та дойде вечерата, пуснах си радиото, започнах да си рисувам в тетрадката. Стана късно и реших да си лягам. Сама съм във стаята, а и в тази част на къщата, понеже тя е голяма къща и е нещо като разделена на две от антре. Та както и да е....Изключвам си касетофона и си лягам в леглото. Обаче точно под тази стая, в която спа е тавана на къщата. И вече тъкмо съм задрямала и по едно време чувам как някой ми чука от тавана - силно и ритмично, не са случайни тряскания... Хора, аз си падам по филмите на ужасите, обаче това нещо... Върхът беше като започна да се чува и глас, обаче страшно глух,мъгляв- не мога да ви го обесня, едвам се различаваше какво казва.Спомням си само думите : "Булкаа, булкаа, донеси ми вода!" Ведна се завих пред глава, започнах да плача и да се моля да спре. Ако ня някой друг му се беше случило, щях да му кажа: "Какъв си идиот/ка, защо не избяга?!" Обаче повярвайте ми нещо такова като ви се случи се паникьосвате и вцепенявате от страх.Та след като плаках и се молех да спре, след около минута, може би дори и по-малко спря.. И тогава вече изтичах при баба в другата част на къщата и останах да спа при нея. Естествено не й казах веднага, а на сутринта. И баща ми, и дядо ми, и брат ми и мама, абе всички почнаха да се базикат с мен, че било някой паткан или някоя котка е съборила нещо, но абсолютно не беше така и само аз си знам. От тогава насам не спа в онази стая и ходя само през деня, ако се налага.


Другото така фрапантно нещо, което ми се беше случило и ми изкара ангелите, така да се каже беше наскоро. Майка ми и аз сме пушачки.Тя работи на смени и онази вечер беше втора смяна, демек се прибра към 00:30, обаче забравила да купи цигари от денонощния магазин като се прибира и ме помоли аз да отида, че много й се пушеше. И аз се съгласих веднага, понеже това беше повед да взема колата :D Та ние живеем на 5 етаж и години наред сме нямали асансьор, чак преди 1 години ни инсталираха.И обличам се аз, викам си асансьора, той идва на моя етаж и дори не успях да отворя вратата и веднага слезе, на 4 етаж. Викам си някой може да съм извикала с асансьора от съседите без да искам,затова поизчаках да чуя, че някой слиза или се качва, но - не,нищо. Викам си го пак аз асансьора- пак веднага отива на 4 етаж. Това става 00:30 през ноща. Викам го за трети път. Дойде и спря без проблем не тръгна.Стоя аз,гледам като теле,но реших да се кача - тъпооо. КАчвам се тъкмо натискам за партера, хоп светва ми копчето за 4 етаж- заведе ме до партера и бяз да спира - хайдеее пак на 4 етаж.Е там вече страшно много се изплаших.Когато спря на 4 етаж веднага излязох и побегнах по стълбите на долу. Отидох до магазина и се качих по стълбите. Когато казах на мама тя започна да ми се смее. После на другия ден тя беше първа смяна, което ще рече че излезе в 5:00 сутринта за работа. Когато се прибра следобяд я попитох как е слязла - по стълбите или с асаньора.Каза ми , че е слязла с асансьора без никакъв проблем!!!! Интересно, ако е бил някакъв технически дефект как ще се оправи в порядъка от 4 часа- от 00:30 до 5:00 часа сутринта.Никой не би го оправил по това време разбира се.. Ооо, забрах да спомена , че на 4 етаж имахме починал преди няколко години съсед... Зловещо,а? Аз много се уплаших...
Върнете се в началото Go down
Black_Tiger

Black_Tiger


Брой мнения : 318
Дата на регистриране : 06.09.2009
Местожителство : България

Що за чудо беше това?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що за чудо беше това?!   Що за чудо беше това?! ClockПет Юли 23, 2010 9:44 pm

Понякога призраците искат да ни кажат или покажат нещо важно.Просто трябва да ги разберем :късмет:
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net
It's Moon
Модератор
Модератор
It's Moon


Брой мнения : 207
Дата на регистриране : 22.03.2010
Местожителство : In Your Nightmares

Що за чудо беше това?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що за чудо беше това?!   Що за чудо беше това?! ClockНед Юли 25, 2010 1:42 am

Е не е чак толкова зловещо... но това първото за тракането ми стана интересно :) колкото това за съседа починалия ако е бил той се съмнявам да е искал да те изплаши не знам по скоро се е забавлявал по някакъв начин колкото до дефект в асансьора повечето хора търсят рационалното решение винаги до колкото аз мистичното интересни случки харесаха ми :) face
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net/forum.htm
little_star

little_star


Брой мнения : 30
Дата на регистриране : 13.07.2010
Години : 36

Що за чудо беше това?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що за чудо беше това?!   Що за чудо беше това?! ClockСря Май 04, 2011 3:22 pm

Нашия асансьор много често прави така, никога не съм мислела да е някакъ такъв проблем, винаги съм мислела, че е технически проблем, е може и аз да съм в грешка
Върнете се в началото Go down
Martina




Брой мнения : 1
Дата на регистриране : 10.07.2011

Що за чудо беше това?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що за чудо беше това?!   Що за чудо беше това?! ClockНед Юли 10, 2011 7:32 am

Parvo stra6no mnogo se izvinqvam za ezika ,no nqmam vazmojnost da pi6a na balgarski za6toto kompa mi e razvalen i star!!! poznavam psiholozi,kraini hristqni ,hora koito se zanimavam sas vsakakvi vidove mogii,obsebvaniq .Hora na naykata koito tarsqt za vsi4ko fizi4no himi4no ili izob6to racionalno obqsnenie za mnogo slu4ki! Specialno v tozi naistina mislq 4e stava duma za vny6enie.Zanimavam se sas silata na podsaznanieto i naistina cqlata socialna mreja e obosnovana i napravena taka 4e da e ponosima za horata lesno smilaema sistema koqto e sazdadena ot saznanieto i proekciite na 4oveka v okolnata sreda.Ima proekt koito dokazva 4e kogato mnogo hora vqrvat na ne6to te naitina go proektirat i to se materializira.Po tazi pri4ina horata ot malko gad4e v sibir na opredelena data vijdat v ka6tite si nisak pregarben 4ovek koito se ma4i da gi zavede v dolnata zemq .Smqtam 4e tyk stava vapros za proqveni strahove i vtalpqvane za nesigornost i opastnost.koeto vodi do vijdane na tamni qsni obrazi ponqkoga dori lica 4yvane na frazi otri4a6ti tova v koeto vqrvame ot strah dali tova naistina e taka ili vsqkakvo drygo 4yvstvo .preporakite sa dobri naistina 4erez obratnoto vny6avena zasilvane na 4yvstvoto za sila i nezavisimost pomaga za preodolqvaneto na strahove i progonvaneto na lo6ite misli y nas! naistina pove4eto ne6ta sa samo v glavite na horata no ima ne6ta 4iito obqsneniq sa tvarde stra6ni i grani4at s nevazmojnoto .nai prosti4kata istina e nai vqrna .
Върнете се в началото Go down
e_l_ektra

e_l_ektra


Брой мнения : 3
Дата на регистриране : 23.07.2010
Години : 34

Що за чудо беше това?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що за чудо беше това?!   Що за чудо беше това?! ClockСъб Авг 27, 2011 5:36 am

Сега като се замисля е най-вероятно вторият ми разказ да е повлиян от някакво моментно такова усещане и самозаблуда тогава, но онези минути за мен си бяха зловещи, защото беше и късно, и имаме починал съсед...На човек какво ли не му минава през глава... понякога се заблуждаваме, обаче случката - от първият ми разказ...е там си е*ало мамата. Нямаше грам втълпяване. Онзи ш*бан, глух и дрезкав, едва разбираем глас... и онова хлопане... мале мале... дано никога повече не ми се случи.
Върнете се в началото Go down
Ентайс




Брой мнения : 2
Дата на регистриране : 18.01.2013

Що за чудо беше това?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що за чудо беше това?!   Що за чудо беше това?! ClockПет Яну 18, 2013 8:24 pm

Преди 11 години имах една любов - най-голямата ми любов. Наистина много обичах този човек и все още го виждам с душата си а не с очите си. Както и да е. Той също е човек с трудно детство, дори по-трудно от моето, но не е от типа духовни хора. Дори е шампион в ММА. Той също беше много отворен с мен, дори не успяваше да се предпазва и доста се отпускаше с мен и той беше с душата си с мен а не със сърцето си или само с тялото си. Казвам това защото дори съпруга ми виждаше нашите погледи и усещаше колко дълбоко сме свързани.
Един ден, докато имахме връзка с него и правехме любов, той беше върху мен и се гушкахме и целувахме и така правехме секс. В един момент душата ми се отдели от тялото и видях как и неговата се отдели, бяха като бял дим. Те се издигнаха на около 30-40 см над телата ни и аз се видях отгоре, усетих че той също се смути, когато това стана, защото хем с тялото си го усетих хем отгоре го видях как се разконцентрира, но продължи. След като душите ни стигнаха нивото 30-40 см те започнаха да се въртят и да се сливат точно както е знака на ин и ян. Бяха бели и ставаха все по-белидокато се сливаха и ставаха все по-гъсти, и по сияйно бели и вече не помня колко време бяха душите ни отгоре, но когато всичко приключи и двамата бяхме смутени и не си говорехме. Никой не каза на другия за това, което се е случило. Просто това е толкова силно, голямо и странно нещо че човек просто неможе да го приеме, да го осмисли камо ли да каже на другия. Това се случи още няколко пъти в последвалите дни, когато правехме секс, но беше по-слабо като усещане, и явно и двамата свикнахме с това. Но до ден днешен немога да разбера защо на мен ми се случи това, какво го е провокирало да се случи и то точно с този човек. Объркващо е и това че аз бях на 20 години, споделяла съм го с няколко човека и само един от тях ми каза какво е. Въпреки всичко това не се случва на всеки и да ви призная се чувствам странно като го разказвам защото ме мислят за хахо. А пък аз вече приемам нещата, които се случват с мен, но само на това все още нямам отговор и никога не съм искала толкова настоятелно да ми се обясни. Писах и в един друг форум, но изтриха коментара ми след известно време а никой не ми беше отговорил. Аз знам какво се случи с мен и искам да знам защо е и какво е. Искам да ми се обясни всичко, което може да се знае за това явление. Чух че се наричало "Тантрично сливане" но няма много написано за него. Бях чела само още един коментар на едно момче на което също се беше случило. И то казва същото нещо и че душите им са били точно на такова разстояние над телата. Може ли някой да ми обясни всичко, което може да ми се каже че вече почвам да си мисля разни неща за себе си, а няма как да си измисля това, защото аз на тази възраст незнаех нищо за Тантра. Тогава и не се говореше много за това. Всъщност това беше причината да питам за това явление но ОЩЕ НЯМАМ НИКАКЪВ ОТГОВОР. Много ви моля, искам вече да се отдам на нещата, които се случват с мен и да дам воля на това което е в мен да излезне. Благодаря ви.
Върнете се в началото Go down
Black_Tiger

Black_Tiger


Брой мнения : 318
Дата на регистриране : 06.09.2009
Местожителство : България

Що за чудо беше това?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що за чудо беше това?!   Що за чудо беше това?! ClockПет Яну 18, 2013 8:45 pm

Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net
Ентайс




Брой мнения : 2
Дата на регистриране : 18.01.2013

Що за чудо беше това?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що за чудо беше това?!   Що за чудо беше това?! ClockНед Яну 20, 2013 10:47 pm

Аз съм наясно с това. Целта ми е по дълбоко да го разбера. Това е съвсем плитка информация. А и аз не съм се готвила за нищо, просто то се случи случайно и то няколко пъти. Не съм боса в тези неща, занимавам се с Таро а и от дете гадая и ми се случват разни неща, така че тази статия никак не ми дава отговорите. Вече получих един отговор но ми се искаше да разбера още повече. Благодаря все пак . booo
Върнете се в началото Go down
kasiela




Брой мнения : 1
Дата на регистриране : 22.06.2013

Що за чудо беше това?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що за чудо беше това?!   Що за чудо беше това?! ClockНед Юни 23, 2013 5:12 am

Изчетох,всички истории.Убедена съм,че има освен нашият и свят на душите на починали хора ,които са били силни като личности или са преживели драма.Бях на 12 години,родителите ми бяха на село,а аз сама в нас.Към 11 реших да лягам  в спалнята на родителите си .Угасих осветлението и легнах.Събудих се и чух,че пътната врата се отваря,после  се затвори и по двора се чуваха стъпки на човек все едно,които е с чехли .Скочих веднага и цъкнах лампата.погледнах,но се сетих че аз не мога да видя така нищо.Угасих я и пристъпих до пердето на прозореца,не виждах никой.Реших,че ми се е престорило и реших да затворя прозореца.когато погледнах  в тъмното в двора ясно видях силует ,приличащ почти на човешки реално.Беше с бяла коса и изцъклено ,почти прозрачни сини очи и ме гледаше,,право в очите.хукнах към телефона  да звъня на съседка ,да дойде с майка си и чух да се вика...Таня излез.започнах да крещя,гласа ме умоляваше да сляза и всяваше ужас,когато съседите дойдоха се събра почти цялата улица ,но нямаше никой.ДНЕС имам предчувствия за всичко,понякога усещам нечие присъствие ,но и усещам че ме пази.Напоследък,искам да разбера коя съм,нещо отвътре ме кара.Почти не контактувам с хора,освен служебно,тъй като,когато застане пред мен някои усещам енергията му и повярвайте ми ,рядко срещам с положителна.Имам доста случки.Напоследък сънувам как целият народ е пред мен и аз им говоря,а от два дни,нещо ми казва ,че ще загинат хора и тогава Ще се случи нещо велико за нацията,не зная,полудявам ли.Искам да владея силата си,вече започнах да работя над себе си.преди като се ядосам ,всичко изгаряше,крушки,сешуари,уреди.сега увладявам това  и работя над мисловната сила.има духове,добри и зли,има и демони,но те мисля ходят при слаби души в нужда,не знам ,така го чувствам.....не показвайте страх  и бъдете с вяра,силна вяра,каквото и да ви се случва ,после отидете на църква и стоите под купола,всеки ден ..поне седмица,вземайте вода от църквата и си мийте лицето и главата.ТОВА много ми е помагало,когато някой ми вреди било енергийно или в реалния живот.Това е,дано не съм ви отегчила.В България е пълно с хора със сила,но за жалост,не всеки обръща внимание при дадени ситуации за това
Върнете се в началото Go down
Таома

Таома


Брой мнения : 1
Дата на регистриране : 28.01.2014

Що за чудо беше това?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що за чудо беше това?!   Що за чудо беше това?! ClockВто Яну 28, 2014 1:36 am

Martina написа:
Parvo stra6no mnogo se izvinqvam za ezika ,no nqmam vazmojnost da pi6a na balgarski za6toto kompa mi e razvalen i star!!! poznavam psiholozi,kraini hristqni ,hora koito se zanimavam sas vsakakvi vidove mogii,obsebvaniq .Hora na naykata koito tarsqt za vsi4ko fizi4no himi4no ili izob6to racionalno obqsnenie za mnogo slu4ki! Specialno v tozi naistina mislq 4e stava duma za vny6enie.Zanimavam se sas silata na podsaznanieto i naistina cqlata socialna mreja e obosnovana i napravena taka 4e da e ponosima za horata lesno smilaema sistema koqto e sazdadena ot saznanieto i proekciite na 4oveka v okolnata sreda.Ima proekt koito dokazva 4e kogato mnogo hora vqrvat na ne6to te naitina go proektirat i to se materializira.Po tazi pri4ina horata ot malko gad4e v sibir na opredelena data vijdat v ka6tite si nisak pregarben 4ovek koito se ma4i da gi zavede v dolnata zemq .Smqtam 4e tyk stava vapros za proqveni strahove i vtalpqvane za nesigornost i opastnost.koeto vodi do vijdane na tamni qsni obrazi ponqkoga dori lica 4yvane na frazi otri4a6ti tova v koeto vqrvame ot strah dali tova naistina e taka ili vsqkakvo drygo 4yvstvo .preporakite sa dobri naistina 4erez obratnoto vny6avena zasilvane na 4yvstvoto za sila i nezavisimost pomaga za preodolqvaneto na strahove i progonvaneto na lo6ite misli y nas! naistina pove4eto ne6ta sa samo v glavite na horata no ima ne6ta 4iito obqsneniq sa tvarde stra6ni i grani4at s nevazmojnoto .nai prosti4kata istina e nai vqrna .

Здравейте! Виждам, че отдавна не е писано по тази тема... използвам този цитат защото той най-точно обяснява преживяванията на разказите със сенките... тук изключвам интимната история, която е съвсем различна, но пък за сметка на това най - реалистична. Под реалистична не ме разбирайте погрешно, не е плод на фантазия.. и има обяснение.. Не мога да опиша конкретна случка или по-точно, за момента не желая да го правя... не искам да обидя никой, но доста от съветите са просто стреляне в тъмното, догадки, слухове, някои които дори не вършат никаква работа... филми, романи и т.н. Пак ще повторя не искам да обидя никой.., но бих дискутирал и ако мога бих помогнал.. с каквото мога... с две думи, ако някой ви контролира мисълта вие няма да помните нищо, дори няма да усетите нищо.., ако усещате присъствие да предположим истинско.. няма да го видите дори като сянка, а за шепот направо забравете... ако разбирате езика на пълна тишина, то тогава приемам, че чувате шепот.. истината е, че ако имате такова изживяване, единственото което бихте приели за звук е пулса ви и бучене в ушите от високият адреналин... За да чуете нещо, трябва да сте съсредоточени камо ли в такъв момент да разберете, разказите. По - скоро случките приличат на сънища. А там възприятията са по - различни и бихте могли и да чувате, но и това е друга тема..  Надявам се да съм полезен...

The Things in Life are Basic!
Върнете се в началото Go down
havanas




Брой мнения : 1
Дата на регистриране : 02.03.2014

Що за чудо беше това?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що за чудо беше това?!   Що за чудо беше това?! ClockНед Мар 02, 2014 2:07 am

Не искам никой да обидя, но повечето от вас звучите наивно...аз съм силно вярваща в Бог и тези сянки за които говорите не са ваши роднини или приятели, а слугите на Сатан! Когато почине човек неговия дух отива или в Рая при Бог или в Ада...неговия дух не витае из земята сред живите! Ясновидски, свръхчувствителни дарби и т.н. не са от Бог...дявола кара човек да смята че е надарен, за да вземе душата му - Бог е казал да не си правим кумир. Не се занимавайте с никакви талисмани и чужди божества, а се изповядайте и носете постоянно със вас осветен кръст и ще видите че никакви сянки повече няма да ви безпокоят.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Що за чудо беше това?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що за чудо беше това?!   Що за чудо беше това?! Clock

Върнете се в началото Go down
 
Що за чудо беше това?!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Конспирации, уфология, тайни общества, мистика - Нацистка лунна база

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Мистерията :: Окултното :: Вашата история-
Идете на: