Мистерията
Мистика, езотерика, феномени и чудеса на едно място.
Регистрирайте се! Станете част от нашето малко общество

Ако желаете да подкрепите форума можете да го направите като влезете в меню "Портал" и натиснете върху банера на БГтоп : )
Мистерията
Мистика, езотерика, феномени и чудеса на едно място.
Регистрирайте се! Станете част от нашето малко общество

Ако желаете да подкрепите форума можете да го направите като влезете в меню "Портал" и натиснете върху банера на БГтоп : )
Мистерията
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всичко свързано с необяснимите неща по света!
 
ИндексПорталТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Статистика
Имаме 536 регистрирани потребители
Най-новият потребител е kaloqniordanov01

Нашите потребители са написали 920 мнения in 295 subjects
Latest topics
» А ти индиго ли си ? ТЕСТ
ДЕЦАТА ИНДИГО ClockСъб Апр 01, 2017 7:50 am by kaloqniordanov01

» Историята на Господин Господинов, видял НЛО
ДЕЦАТА ИНДИГО ClockЧет Мар 16, 2017 3:24 am by Black_Tiger

» Метеорита над Челябинкс взривен от НЛО ?
ДЕЦАТА ИНДИГО ClockПет Авг 28, 2015 6:16 am by Black_Tiger

» Страховити случки, разказани от малки деца
ДЕЦАТА ИНДИГО ClockСъб Мар 21, 2015 5:18 am by Black_Tiger

» Местността Градище
ДЕЦАТА ИНДИГО ClockСъб Мар 21, 2015 5:10 am by Black_Tiger

» Проф. Лъчезар Филипов за Извънземните
ДЕЦАТА ИНДИГО ClockПет Мар 20, 2015 6:33 am by Black_Tiger

» Космонавта от Солуей
ДЕЦАТА ИНДИГО ClockПон Ное 10, 2014 6:34 am by Black_Tiger

» Езерото на скелетите
ДЕЦАТА ИНДИГО ClockПон Ное 10, 2014 6:32 am by Black_Tiger

» ДЕЦАТА ИНДИГО
ДЕЦАТА ИНДИГО ClockСъб Авг 02, 2014 6:24 pm by Dark Angel 87

» ...
ДЕЦАТА ИНДИГО ClockВто Май 06, 2014 3:51 am by stelavoikova

Most Viewed Topics
А ти индиго ли си ? ТЕСТ
Що за чудо беше това?!
Странно явление... Починало през 1920 момиченце още изглежда като живо
Призоваване на духове
Снимки на НЛО 1 Част
Заклинания за печелене на пари, здраве и любов
ДЕЦАТА ИНДИГО
Ванга говори за извънземните
Има ли духове - тема за размисъл
Некрономикон
Poll
Харесвате ли форума?
Да,супер е!
ДЕЦАТА ИНДИГО Empty60%ДЕЦАТА ИНДИГО Empty
 60% [ 6 ]
Не,не ми харесва!
ДЕЦАТА ИНДИГО Empty0%ДЕЦАТА ИНДИГО Empty
 0% [ 0 ]
Нов съм,не знам още :)
ДЕЦАТА ИНДИГО Empty30%ДЕЦАТА ИНДИГО Empty
 30% [ 3 ]
Има още какво да се желае!
ДЕЦАТА ИНДИГО Empty10%ДЕЦАТА ИНДИГО Empty
 10% [ 1 ]
Общо гласове : 10

 

 ДЕЦАТА ИНДИГО

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Black_Tiger

Black_Tiger


Брой мнения : 318
Дата на регистриране : 06.09.2009
Местожителство : България

ДЕЦАТА ИНДИГО Empty
ПисанеЗаглавие: ДЕЦАТА ИНДИГО   ДЕЦАТА ИНДИГО ClockВто Сеп 08, 2009 6:46 pm

Характерни черти на Детето Индиго

(съставени са от американския доктор по психология Doreen Virtue)

1. Решителен и настойчив.

2. Роден след 1978 год. (именно през тази година са започнали да се раждат първите деца не със златиста, а със синьо-виолетова аура).

3. Проявява се като творческа натура, има склонност към музиката и поезията

4. Склонен е към вредни навици.

5. "Древна душа", чувства се така, като че ли не е на 13, а вече на 43.

6. Интуитивен, способен е да взема правилни решения като се основава изцяло на интуицията си.

7. Независим и горд, даже в унизителни ситуации.

8. В случай, че се натъкне на непреодолима стена от равнодушие и лъжи, е способен на ярост и жестокост.

9. Имат склонност към безсъние, неспокоен сън, нощни кошмари, често заспива трудно или се страхува да заспи.

10. Гори от желание да помогне на целия свят в някакво велико начинание.

11. Отличава се с висока самооценка.

12. В пубертета не са редки периодите на депресия, случвало се е да мисли за самоубийство.

13. Търси истинска, зерава и искрена дружба, има остра нужда от безусловната любов на близките хора, изисква да му се обръща голямо внимание.

14. Често изпитва привързаност към растенията или животните. Някои Индиго дотолкова са влюбени в природата, че разбират езика на птиците и растенията, страдат и преживяват заедно с тях.

15. Детето категорично отказва да върши някои неща: например да стои на опашка. Всички Индиго въобще не могат да търпят да ги заставят да вършат нещо на принципа "аз така ти казвам" или "така трябва", или "всички така правят".

16. Въобще не му действат предишните приоми на възпитанието. Той изобщо не реагира на строгите "възпитателни мерки", например наказание, заплахи или унижение.

17. Детето прави впечатление на необщително, освен ако не се намира в компания на себеподобни.

Най-разпространените качества на децата Индиго:

1. Идват на този свят с усещането за своята царственост (а и често се държат по подобен начин).

2. Те чувстват, че "са заслужили да бъдат тук", и са доста удивени от факта, че другите не винаги споделят това мнение.

3. Те не се съмняват в своята значимост. Често съобщават на родителите си "кои са те".

4. При тях няма абсолютни авторитети, не считат за нужно да обясняват своите постъпки и признават свободата на избора.

5. Те се объркват когато се сблъскват с консервативни системи, където, вместо да се проявява творческата мисъл, строго се съблюдават традициите.

6. В училище или вкъщи, те често виждат по-рационален начин да направят нещо, обаче околните възприемат това като "нарушение на правилата" или за нежелание да се приспособят към съществуващата система.

7. Изглеждат некомуникативни, ако не са в компанията на себеподобни. Ако около тях няма никой с подобен манталитет, те се затварят в себе си и имат чувството, че на този свят никой не ги разбира.

Гледната точка на академичната наука

От гледна точка на академичната наука децата Индиго не съществуват. Или по-точно, чертите, които ги отличават от останалите, в известна степен са присъщи (били присъщи) на всяка личност на определен етап от нейното развитие, но с изключение на едно - "цветът на аурата". Само че, в нито една научна общност в света не е регистриран някакъв вид измервателно устройство, който да регистрира "дължината на вълните на аурата" на човека (макар и да има подобни експерименти – например Ефектът на Кирлиан). В света има множество нелепи хипотези за удивителните вродени способности на подобни хора, както и за техният произход. В конкретния случай, съществува мнение, че това са деца, родени здрави, но от родители, болни от заразни смъртоносни болести като СПИН, хепатит С, или деца, които са се появили на белия свят в резултат на изкуствено оплождане. Някои псевдоучени сочат като признак (макар и не главен) едно от качествата на децата Индиго – ярко изразената кинестезия (усещанията за движение на частите на тялото едни спрямо други, които се получават чрез рецепторите разположени в ставните капсули, специфичната обратна връзка, която позволява да се регулират амплитудата и скоростта на движение на частите на тялото – б. пр. ) или кинестетична модулация.

ДЕЦАТА ИНДИГО Indigo-1


Последната промяна е направена от Black_Tiger на Пет Ное 30, 2012 5:52 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net
It's Moon
Модератор
Модератор
It's Moon


Брой мнения : 207
Дата на регистриране : 22.03.2010
Местожителство : In Your Nightmares

ДЕЦАТА ИНДИГО Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДЕЦАТА ИНДИГО   ДЕЦАТА ИНДИГО ClockПон Май 03, 2010 5:43 am

Е незнам какво да кажа аз още повече се шашкам като чета и се шокирам как описвате моите качества и недостатъци... wow и все още незнам дали съм индиго и ще направя и тестовете и всичко... но наистина съм шокиран :o как ме описвате даже без да го осъзнавате... :shock: face





:страшен ангел:
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net/forum.htm
Dark Angel 87

Dark Angel 87


Брой мнения : 2
Дата на регистриране : 02.08.2014
Години : 36
Местожителство : Плевен, България

ДЕЦАТА ИНДИГО Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДЕЦАТА ИНДИГО   ДЕЦАТА ИНДИГО ClockСъб Авг 02, 2014 6:24 pm

It's Moon написа:
Е незнам какво да кажа аз още повече се шашкам като чета и се шокирам как описвате моите качества и недостатъци...  wow  и все още незнам дали съм индиго и ще направя и тестовете и всичко... но наистина съм шокиран :o как ме описвате даже без да го осъзнавате...  :shock:  face  





:страшен ангел:



Такива хора с такава аура, не им е нужен тест, за да разберат, че са по-различни от другите хора. Пример с мен – винаги съм знаела, че не съм за тоя свят, не ми допада сбърканата система на света, не ми харесва да робувам на някой, не ми харесва да ми заповядват, ако го направят се правя на леко глуха,  rofl влече ме да пиша книги, артистична съм, научих се да чета много преди да ида в първи клас, една година по-рано. И мога да продължавам и продължавам...  face Просто усещах, че има нещо различно в мене, мисленето ми беше доста по-напреднало от това на връстниците ми. И преди седем месеца направих тест на аурата ми и разбрах, че имам индиго в мен и получих отговора ми, защо искам да пиша книги и чрез тях да уча хората на любов и доброта.  angel5 
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ДЕЦАТА ИНДИГО Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДЕЦАТА ИНДИГО   ДЕЦАТА ИНДИГО Clock

Върнете се в началото Go down
 
ДЕЦАТА ИНДИГО
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Децата Индиго (Трейлър)
» Децата индиго и кристалните деца
» Децата Индиго (видео информация)
» Децата индиго-причини и следствия според астрологията
» Лечителката Дина Ганева: Децата индиго могат да лекуват

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Мистерията :: Мистерии :: Децата Индиго-
Идете на: