Мистерията
Мистика, езотерика, феномени и чудеса на едно място.
Регистрирайте се! Станете част от нашето малко общество

Ако желаете да подкрепите форума можете да го направите като влезете в меню "Портал" и натиснете върху банера на БГтоп : )
Мистерията
Мистика, езотерика, феномени и чудеса на едно място.
Регистрирайте се! Станете част от нашето малко общество

Ако желаете да подкрепите форума можете да го направите като влезете в меню "Портал" и натиснете върху банера на БГтоп : )
Мистерията
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всичко свързано с необяснимите неща по света!
 
ИндексПорталТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Статистика
Имаме 536 регистрирани потребители
Най-новият потребител е kaloqniordanov01

Нашите потребители са написали 920 мнения in 295 subjects
Latest topics
» А ти индиго ли си ? ТЕСТ
(: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) ClockСъб Апр 01, 2017 7:50 am by kaloqniordanov01

» Историята на Господин Господинов, видял НЛО
(: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) ClockЧет Мар 16, 2017 3:24 am by Black_Tiger

» Метеорита над Челябинкс взривен от НЛО ?
(: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) ClockПет Авг 28, 2015 6:16 am by Black_Tiger

» Страховити случки, разказани от малки деца
(: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) ClockСъб Мар 21, 2015 5:18 am by Black_Tiger

» Местността Градище
(: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) ClockСъб Мар 21, 2015 5:10 am by Black_Tiger

» Проф. Лъчезар Филипов за Извънземните
(: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) ClockПет Мар 20, 2015 6:33 am by Black_Tiger

» Космонавта от Солуей
(: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) ClockПон Ное 10, 2014 6:34 am by Black_Tiger

» Езерото на скелетите
(: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) ClockПон Ное 10, 2014 6:32 am by Black_Tiger

» ДЕЦАТА ИНДИГО
(: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) ClockСъб Авг 02, 2014 6:24 pm by Dark Angel 87

» ...
(: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) ClockВто Май 06, 2014 3:51 am by stelavoikova

Most Viewed Topics
А ти индиго ли си ? ТЕСТ
Що за чудо беше това?!
Странно явление... Починало през 1920 момиченце още изглежда като живо
Призоваване на духове
Снимки на НЛО 1 Част
Заклинания за печелене на пари, здраве и любов
ДЕЦАТА ИНДИГО
Ванга говори за извънземните
Има ли духове - тема за размисъл
Некрономикон
Poll
Харесвате ли форума?
Да,супер е!
(: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) Empty60%(: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) Empty
 60% [ 6 ]
Не,не ми харесва!
(: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) Empty0%(: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) Empty
 0% [ 0 ]
Нов съм,не знам още :)
(: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) Empty30%(: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) Empty
 30% [ 3 ]
Има още какво да се желае!
(: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) Empty10%(: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) Empty
 10% [ 1 ]
Общо гласове : 10

 

 (: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :)

Go down 
+2
It's Moon
Black_Tiger
6 posters
АвторСъобщение
Black_Tiger

Black_Tiger


Брой мнения : 318
Дата на регистриране : 06.09.2009
Местожителство : България

(: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) Empty
ПисанеЗаглавие: (: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :)   (: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) ClockВто Юли 13, 2010 4:06 am

В тази тема можете да задавате своите въпроси!
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net
It's Moon
Модератор
Модератор
It's Moon


Брой мнения : 207
Дата на регистриране : 22.03.2010
Местожителство : In Your Nightmares

(: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :)   (: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) ClockВто Юли 13, 2010 4:20 am

Защо боли... ?! според някой хора болката е начин да се почустваш жив някой живеят заради това.. но душевната болка когато те измъчва нещо отвътре и искаш да получиш одговор и да ти олекне.. е нещо гадно... когато някой думи остават недоизказани това нещо е много гадно поне за мен от други неща не се оплаквам обаче когато някой не се доизказва и... офф .. стига .. само ви занимавам все 1 въпросът ми все пак беше Защо боли ?! и в началото малко..
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net/forum.htm
little_star

little_star


Брой мнения : 30
Дата на регистриране : 13.07.2010
Години : 36

(: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :)   (: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) ClockВто Юли 13, 2010 4:21 am

Има ли според вас вампири?
Къде живеят и дали е възможно да съществуват сред нас?

Как е възможно, да съм знаела толкова много за тях още от дете, когато не съм имала и компютър дори, пък да не говориме за интернет??

За тези, които се интересуват, тук има много добро инфо: [You must be registered and logged in to see this link.]



Как и защо негативната енергия на някой непознат покойник се насочва към нас?

Ако има призраци на непознати хора, такива с недовършени дела, как бихме могли да свършим това за тях за да им помогнем?? (Знам, че звучи много Ghost Whisperer, но все пак...)


Вярвате ли в миналите ни животи и че част от тогава се запазва в нас, черти на визията, характера, дори спомени??



Кои са най-РЕАЛНИТЕ мистериозни филми, които сте гледали?

Гледали ли сте Paranormal Activity и какво мислите по въпроса?


Moonshine написа:
Защо боли... ?! според някой хора болката е начин да се почустваш жив някой живеят заради това.. но душевната болка когато те измъчва нещо отвътре и искаш да получиш одговор и да ти олекне.. е нещо гадно... когато някой думи остават недоизказани това нещо е много гадно поне за мен от други неща не се оплаквам обаче когато някой не се доизказва и... офф .. стига .. само ви занимавам все 1 въпросът ми все пак беше Защо боли ?! и в началото малко..



Може да не ти давам точния отговор, но боли за да ставаме по-силни (колкото и клиширано да звучи) и ние настина ставаме такива, съдбата на човек, му поднася тежки изпитания, но НИКОГА не му поднася повече от колкото може да понесе душата му! Болката е страшна единствено, ако я погледнеш повърхностно...


Върнете се в началото Go down
It's Moon
Модератор
Модератор
It's Moon


Брой мнения : 207
Дата на регистриране : 22.03.2010
Местожителство : In Your Nightmares

(: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :)   (: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) ClockВто Юли 13, 2010 4:33 am

не ме интересува болката това за да ставаме силни идва от това "това което не ни убива ни прави по силни" и за съдбата че ни поднасаля знам това... ЗАЩО БОЛИ КОГАТО аххх неискам да довършвам вапроса.. все 1 мерси за одговора.. пак е някакво мнение.. :(
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net/forum.htm
little_star

little_star


Брой мнения : 30
Дата на регистриране : 13.07.2010
Години : 36

(: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :)   (: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) ClockВто Юли 13, 2010 4:39 am

Ако не знам от какво боли как да ти кажа защо? Болката е в различни форми, в зависимост от "причинителя" й. Съответно и отговора на въпроса ти е в зависимост от това. Бих могла да ти кажа как (според мен ) да я намалиш поне, но почти никога не изчезва.
Върнете се в началото Go down
Black_Tiger

Black_Tiger


Брой мнения : 318
Дата на регистриране : 06.09.2009
Местожителство : България

(: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :)   (: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) ClockВто Юли 13, 2010 4:45 am

Moonshine болката е нещо което ни прави хора! Болката е нещо което ти помага да се освободиш от отрицателната енергия.Когато сме тъжни и плачем,ние освобождаваме натрупаната енергия и след това се чувстваме много по-добре! Това е нещо като при болестите.Когато се разболееш от нещо,с времето ти преборваш тази болест и така се имунизираш срещу нея,и вече като възрастен човек ставаш все по-здрав! Същото е и с болката,има много видове болка! Малко по-малко се имунизираме срещу всеки отделен вид.


Little_Star вампири са съществували преди много години,и не са били такива каквито ги представят във филмите и книгите.Те са били хора,с различни изменения по тялото,различно ниво на интелигентност и тн.Живеели са на високите и влажни места.Били са приятели с хората! Някой учени смятат че вампирите са хора разболели се от бяс...това не е доказано.В днешно време "физически" вампири няма.Може би съществуват само енергийни които "точат" от енергията на човека.Това са същества служещи на мрака.

Граф Дракула не е бил вампир! Той е бил румънски цар който е режел и побивал главите на убитите за да всява страх във враговете си!


Повече духове/покойници не искат да ни наранят и да ни засипят с негативна енергия.Поне не съзнателно! След смъртта те трябва да преминат отвъд,в следващия свят! Понякога не успяват и остават тук.Те са много объркани и не знаят какво и защо го правят! Затова никой дух освен тези които имат причина не биха наранили човек съзнателно! В повечето случаи близките се връщат за да ни пазят : )

Минали животи има разбира се! От тях ние сме запомнили много неща които са дълбоко "запаметени" в нашия мозък!

За филм - Ghost Whisperer имам 1-2-3-4 сезон :) и ги знам на изуст.

Надявам се отговорите ми да ви помогнат малко или много.Много съм изморен затова мисля да си лягам.За днес толкова :)
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net
It's Moon
Модератор
Модератор
It's Moon


Брой мнения : 207
Дата на регистриране : 22.03.2010
Местожителство : In Your Nightmares

(: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :)   (: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) ClockВто Юли 13, 2010 4:46 am

колкото до твоите въпроси .. извинявам се че пускам втори одговор но все 1...

1. Има ли според вас вампири?

има и вярвам в тях.. съществуват но според мен ще е трудна комуникацията с тях.

2. Как е възможно, да съм знаела толкова много за тях още от дете, когато не съм имала и компютър дори, пък да не говориме за интернет??

можеби си имала приятел въпир и не си осъснавала или някакъв познат които е знаел много за тях в предишен живот до това идва и другият ти въпрос.

3. Как и защо негативната енергия на някой непознат покойник се насочва към нас?

покойник и енергията му да се насочва към нас.. да податливи сме когато сме в такова състояние в каквото съм в момента... отчаяно и раскаващо се до някаде.. трудно е за обяснение но когато се чустваме виновни се податливи на отрицателните енергии попринцип.

4. Ако има призраци на непознати хора, такива с недовършени дела, как бихме могли да свършим това за тях за да им помогнем?? (Знам, че звучи много Ghost Whisperer, но все пак...)

както каза шепот от отвъдното там също има много одговори за това и е интересно сериалче но да можем да им помогнем ако се помъчим да ги видим абе .. нещо като сериала е точно по този начин става :)

5. Вярвате ли в миналите ни животи и че част от тогава се запазва в нас, черти на визията, характера, дори спомени??

за това може да се спори много за черти визия и тем подобни характера можеби малко ... в което съм убеден даже за спомени съм сигорен ... то не като спомени ми как да го кажа сънищата странните които сънувам даже аз си мисля че са от минал живот защото сънувам лабиринти и непознати места попринцип и тем подобни това за мен се явява като тефтерче с снимки или като дневник на миналият ми живот и тем подобни дълга и широка става а не искам да ставам досаден на тази тема и да вярвам че има предишен живот...


6. Кои са най-РЕАЛНИТЕ мистериозни филми, които сте гледали?

The Haunting , Orphan , 100 Feet , Drag Me To Hell за други в момента не се сещам :)


7. Гледали ли сте Paranormal Activity и какво мислите по въпроса?

не се сещам но ако ми кажеш за какво става въпрос може и да съм го гледал не недей все 1 ако се за извъзнемни не ми е интересно :)
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net/forum.htm
It's Moon
Модератор
Модератор
It's Moon


Брой мнения : 207
Дата на регистриране : 22.03.2010
Местожителство : In Your Nightmares

(: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :)   (: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) ClockВто Юли 13, 2010 4:48 am

админе съжелявам но не ме одоволетвори одговора ти .. с това че искарваш отрицателна енергия все 1 не искам да се заяждам защото всеки си има мнение благодаря все пак че се включи.
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net/forum.htm
little_star

little_star


Брой мнения : 30
Дата на регистриране : 13.07.2010
Години : 36

(: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :)   (: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) ClockВто Юли 13, 2010 5:04 am

Moonshine написа:



7. Гледали ли сте Paranormal Activity и какво мислите по въпроса?

не се сещам но ако ми кажеш за какво става въпрос може и да съм го гледал не недей все 1 ако се за извъзнемни не ми е интересно :)


[You must be registered and logged in to see this link.]


заслужава си просто да се види, но ако не вярваш (както е приятеля ми) ще ти се стори много скучен и дори...смешен.

Сигурна съм, че тук ще си намери поне някои почитатели!









edit: Някой чувал ли е това: "In nomine dei nostri satanas luciferi excelsi" знаете ли за какво е? Знам само, че е на латински.
Върнете се в началото Go down
indigogirl
Модератор
Модератор
indigogirl


Брой мнения : 91
Дата на регистриране : 09.09.2009
Години : 35

(: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :)   (: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) ClockСря Юли 14, 2010 4:40 am

Moonshine написа:
Защо боли... ?! според някой хора болката е начин да се почустваш жив някой живеят заради това.. но душевната болка когато те измъчва нещо отвътре и искаш да получиш одговор и да ти олекне.. е нещо гадно... когато някой думи остават недоизказани това нещо е много гадно поне за мен от други неща не се оплаквам обаче когато някой не се доизказва и... офф .. стига .. само ви занимавам все 1 въпросът ми все пак беше Защо боли ?! и в началото малко..

Боли, за да разберем че сме живи.... Боли защото не сме машини, боли защото не сме разбрани и това ни убива... Боли защото гледаме човека срещу нас в очите, и в тях виждаме празнота и нищо друго.... Боли защото не получаваме, това което даваме и искаме да имаме....
Върнете се в началото Go down
It's Moon
Модератор
Модератор
It's Moon


Брой мнения : 207
Дата на регистриране : 22.03.2010
Местожителство : In Your Nightmares

(: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :)   (: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) ClockСря Юли 14, 2010 5:45 am

Indigogirl благодаря за одговора.. ето това е вече одговор... :браво:
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net/forum.htm
indigogirl
Модератор
Модератор
indigogirl


Брой мнения : 91
Дата на регистриране : 09.09.2009
Години : 35

(: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :)   (: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) ClockСъб Юли 17, 2010 3:33 am

Радвам се, че успях да ти отговоря и си удовлетворен, поне до една степен... :)
Върнете се в началото Go down
FeeLMyTouch

FeeLMyTouch


Брой мнения : 14
Дата на регистриране : 21.07.2010
Години : 32
Местожителство : TRG

(: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) Empty
ПисанеЗаглавие: ;[   (: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) ClockЧет Юли 22, 2010 2:40 am

Случвало ли ви се е да 0бичате но не един/една амии двама/две и да ви боли, защото би трябвало да сте 0тдадени на един ч0век?




Според вас защо се стига рано или късно до изневяра ?


т0ва са м0ите въпр0си, дан0 не представляват някакъв пр0блем за вас ... ❤ :P
Върнете се в началото Go down
Black_Tiger

Black_Tiger


Брой мнения : 318
Дата на регистриране : 06.09.2009
Местожителство : България

(: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :)   (: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) ClockЧет Юли 22, 2010 2:51 am

На мен лично не ми се е случвало да обичам повече от 1 момиче.Тоест аз доста трудно се влюбвам но когато това се случи любовта ми расте с всяка изминала секунда! Но за жалост след раздялата боли много...За това си мисля че любовта трябва да е на по-късен етап,когато всички сме готови и сме си оправили живота : ) Това че някой обича 2 души означава че се колебае! Моя съвет е да не тръгвате с нито 1 от двамата! Когато срещнете истинската любов тя ще бъде само 1 и много силна.Когато сте сигурни че това е човека,можете да му кажете "Обичам те" ☀

До изневяра се стига по-много причини:
-когато двама души изгубят любовта си един към друг
-когато общите им теми и разговори се изчерпат
-когато са се скарали жестоко и единия иска да отмъсти на другия
По-принцип в природата на човека има закон който гласи "Колкото повече,толкова по-добре" Тоест когато мъж бъде с една жена,след време тя му омръзва и започва да иска още и още....Поне така си обяснявам аз нещата :king:
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net
FeeLMyTouch

FeeLMyTouch


Брой мнения : 14
Дата на регистриране : 21.07.2010
Години : 32
Местожителство : TRG

(: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :)   (: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) ClockЧет Юли 22, 2010 3:04 am

Admin написа:
На мен лично не ми се е случвало да обичам повече от 1 момиче.Тоест аз доста трудно се влюбвам но когато това се случи любовта ми расте с всяка изминала секунда! Но за жалост след раздялата боли много...За това си мисля че любовта трябва да е на по-късен етап,когато всички сме готови и сме си оправили живота : ) Това че някой обича 2 души означава че се колебае! Моя съвет е да не тръгвате с нито 1 от двамата! Когато срещнете истинската любов тя ще бъде само 1 и много силна.Когато сте сигурни че това е човека,можете да му кажете "Обичам те" ☀

До изневяра се стига по-много причини:
-когато двама души изгубят любовта си един към друг
-когато общите им теми и разговори се изчерпат
-когато са се скарали жестоко и единия иска да отмъсти на другия
По-принцип в природата на човека има закон който гласи "Колкото повече,толкова по-добре" Тоест когато мъж бъде с една жена,след време тя му омръзва и започва да иска още и още....Поне така си обяснявам аз нещата :king:







Страх0тен 0тг0в0р ❤ ☀ :oops: :oops: :oops:
Върнете се в началото Go down
It's Moon
Модератор
Модератор
It's Moon


Брой мнения : 207
Дата на регистриране : 22.03.2010
Местожителство : In Your Nightmares

(: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :)   (: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) ClockЧет Юли 22, 2010 6:20 am

не на всеки му умразва да е с една жена... и съжелявам че има хора на които им умразва и губят общи теми :) за жалост се случва.... face
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net/forum.htm
FeeLMyTouch

FeeLMyTouch


Брой мнения : 14
Дата на регистриране : 21.07.2010
Години : 32
Местожителство : TRG

(: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :)   (: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) ClockЧет Юли 22, 2010 2:17 pm

Moonshine написа:
не на всеки му умразва да е с една жена... и съжелявам че има хора на които им умразва и губят общи теми :) за жалост се случва.... face



дамм така е наистина е мн0г0 гадн0 ..... бих искала поне един човек да има който да не п0стъпва така ... н0 не съм срещала такъв д0сега ...cry cry
Върнете се в началото Go down
Black_Tiger

Black_Tiger


Брой мнения : 318
Дата на регистриране : 06.09.2009
Местожителство : България

(: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :)   (: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) ClockНед Юли 25, 2010 5:35 am

Рано или късно любовта идва! Понякога това се случва неочаквано,а понякога се случва след дълга "битка" за човека който обичаш!
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net
It's Moon
Модератор
Модератор
It's Moon


Брой мнения : 207
Дата на регистриране : 22.03.2010
Местожителство : In Your Nightmares

(: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :)   (: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) ClockПет Фев 11, 2011 6:03 am

Искам да продължим с въпросите.... Искам да питам всички ... относно пак болката... кога и по какъв начин ги е боляло от най-малкото нещо за кеото според нормалните хора ти си ненормален и ...... cry3
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net/forum.htm
It's Moon
Модератор
Модератор
It's Moon


Брой мнения : 207
Дата на регистриране : 22.03.2010
Местожителство : In Your Nightmares

(: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :)   (: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) ClockПет Фев 11, 2011 6:05 am

а и още 1 да не забравя защо хората търпим толкова много .... колкото и да ни боли всякаш сме мазохисти и търпим


Болката за някой приятно чувство за други гадно.... нека видим как е при вас... cry3 cry3 cry3 cry3
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net/forum.htm
ifka15

ifka15


Брой мнения : 2
Дата на регистриране : 26.08.2012
Години : 28
Местожителство : Форкс

(: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) Empty
ПисанеЗаглавие: Имам Въпрос   (: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) ClockНед Авг 26, 2012 6:29 pm

Искам да практикувам вещерство и магия!! Ако може някакви насоки да ми дадете! :)
Върнете се в началото Go down
Black_Tiger

Black_Tiger


Брой мнения : 318
Дата на регистриране : 06.09.2009
Местожителство : България

(: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :)   (: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) ClockВто Сеп 11, 2012 2:21 am

[You must be registered and logged in to see this link.]

За повече информация те съветвам да използваш Google защото поне аз не съм наясно с вещерството като цяло.
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net
Sponsored content





(: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :)   (: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :) Clock

Върнете се в началото Go down
 
(: ЗАДАЙТЕ СВОЯ ВЪПРОС :)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Мистерията :: Развлечения :: Въпроси-
Идете на: