Мистерията
Мистика, езотерика, феномени и чудеса на едно място.
Регистрирайте се! Станете част от нашето малко общество

Ако желаете да подкрепите форума можете да го направите като влезете в меню "Портал" и натиснете върху банера на БГтоп : )
Мистерията
Мистика, езотерика, феномени и чудеса на едно място.
Регистрирайте се! Станете част от нашето малко общество

Ако желаете да подкрепите форума можете да го направите като влезете в меню "Портал" и натиснете върху банера на БГтоп : )
Мистерията
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всичко свързано с необяснимите неща по света!
 
ИндексПорталТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Статистика
Имаме 536 регистрирани потребители
Най-новият потребител е kaloqniordanov01

Нашите потребители са написали 920 мнения in 295 subjects
Latest topics
» А ти индиго ли си ? ТЕСТ
Утре Ще Се Пържиш В Рая..... ClockСъб Апр 01, 2017 7:50 am by kaloqniordanov01

» Историята на Господин Господинов, видял НЛО
Утре Ще Се Пържиш В Рая..... ClockЧет Мар 16, 2017 3:24 am by Black_Tiger

» Метеорита над Челябинкс взривен от НЛО ?
Утре Ще Се Пържиш В Рая..... ClockПет Авг 28, 2015 6:16 am by Black_Tiger

» Страховити случки, разказани от малки деца
Утре Ще Се Пържиш В Рая..... ClockСъб Мар 21, 2015 5:18 am by Black_Tiger

» Местността Градище
Утре Ще Се Пържиш В Рая..... ClockСъб Мар 21, 2015 5:10 am by Black_Tiger

» Проф. Лъчезар Филипов за Извънземните
Утре Ще Се Пържиш В Рая..... ClockПет Мар 20, 2015 6:33 am by Black_Tiger

» Космонавта от Солуей
Утре Ще Се Пържиш В Рая..... ClockПон Ное 10, 2014 6:34 am by Black_Tiger

» Езерото на скелетите
Утре Ще Се Пържиш В Рая..... ClockПон Ное 10, 2014 6:32 am by Black_Tiger

» ДЕЦАТА ИНДИГО
Утре Ще Се Пържиш В Рая..... ClockСъб Авг 02, 2014 6:24 pm by Dark Angel 87

» ...
Утре Ще Се Пържиш В Рая..... ClockВто Май 06, 2014 3:51 am by stelavoikova

Most Viewed Topics
А ти индиго ли си ? ТЕСТ
Що за чудо беше това?!
Странно явление... Починало през 1920 момиченце още изглежда като живо
Призоваване на духове
Снимки на НЛО 1 Част
Заклинания за печелене на пари, здраве и любов
ДЕЦАТА ИНДИГО
Ванга говори за извънземните
Има ли духове - тема за размисъл
Некрономикон
Poll
Харесвате ли форума?
Да,супер е!
Утре Ще Се Пържиш В Рая..... Empty60%Утре Ще Се Пържиш В Рая..... Empty
 60% [ 6 ]
Не,не ми харесва!
Утре Ще Се Пържиш В Рая..... Empty0%Утре Ще Се Пържиш В Рая..... Empty
 0% [ 0 ]
Нов съм,не знам още :)
Утре Ще Се Пържиш В Рая..... Empty30%Утре Ще Се Пържиш В Рая..... Empty
 30% [ 3 ]
Има още какво да се желае!
Утре Ще Се Пържиш В Рая..... Empty10%Утре Ще Се Пържиш В Рая..... Empty
 10% [ 1 ]
Общо гласове : 10

 

 Утре Ще Се Пържиш В Рая.....

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
It's Moon
Модератор
Модератор
It's Moon


Брой мнения : 207
Дата на регистриране : 22.03.2010
Местожителство : In Your Nightmares

Утре Ще Се Пържиш В Рая..... Empty
ПисанеЗаглавие: Утре Ще Се Пържиш В Рая.....   Утре Ще Се Пържиш В Рая..... ClockНед Май 23, 2010 3:24 pm

Та исках да ви раскажа какво ми се случи този петък след като ми се падна четвъртака вечерта едно късметче:
"ще се пържиш в рая" ... и аз го повярвах това защото ми стана интересно как може човек да се пържи в рая :shock: та както всеки нормален ден... снанах за първа смяна.. всичко беше прекрасно видях мн усмихнати лица и хора на които много се радвам като ги видя ... и отидох на моята процедура сутрешното кафе до училище ... обаче един приятел доиде и ме извика да отидем зад някакъв блок... незнаех защо .. още се чудя как не помислих преди да го направя това как мозъка ми беше напълно исключил и одговарях с добре и да... леле това немога да си го простя .. та отидохме отзад и тои извади трева .. така наречената "солетка" наистина беше мн тънко малко и свито абе 4 дръпки и свършва... кфо да ви кажа ... дръпнахме си по 2 пъти а бях си обещал че няма да пуша такова нещо защото последният път незнаех каде съм и се прибрах... усмихнат ходейки по облаци... но ест само като се прибирах .. а в компанията която бях направо бях испълнен с ужас.. и тем подобни... абе та така испушихме го това супер барзо ме хвана .. не очаквах да е нещо толкова силно в началото беше смях.. но след това като отидохме в кафето забих в една точка и постоянно си мърдах главата и си мислех как да се прибера да се наспа... защото осещах засечки в мозъка си ... мръдна си главата почна на мисля нормално и целия истръпна и ме заболи главата и ми е пак някфо супер неадекватно... имаше момент когато седях и имам чъството че се движа супер бързо на къси растояния... а бях седнал в кафето... та като погледнах към моя "приятел" от даскало видях очите му кърваво червени... и най невероятното видях за някакви секудни рога.. малки рога на главата му и се стрестнах много... и поисках да платим сметката и да ми викне 1 такси сичко ми беше криво излязох имах чуството че съм в друг свят бих искал да съм в друг свят но не в такова състояние в което незнам какво правя... и защо целия треперя ресъхнал от недостатъчно вода в организма... та успях да се прибера с много мъка и с много болка в главата и истръпвания .. незнайно защо като се мъчех да си спомня всичко или да мисля правилно на момента да се движа нормално ме заболяваше главата и целия истръпвах в пареща болка... абе е ми беше много интересно да ви кажа и наистина такова нещо повече не опитвам... бих искал да пробвам гъби защото там можело да испаднеш в паника и да видиш интересни неща но ... и за това се колебая вече след тази "солетка" ... както и да е благодаря че все пак го прочетохте. face






:страшен ангел:
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net/forum.htm
Katerines
Модератор
Модератор
Katerines


Брой мнения : 58
Дата на регистриране : 26.09.2009
Години : 28
Местожителство : Hell

Утре Ще Се Пържиш В Рая..... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Утре Ще Се Пържиш В Рая.....   Утре Ще Се Пържиш В Рая..... ClockНед Май 23, 2010 3:49 pm

Moonshine, естествено не забравяй че си дете индиго с развити възможности и такива "солетки" ти влияят много зле, понеже разкашкват всичко в мозъка и не се знае какво ще направиш. (Или какво ще откриеш, че можеш да правиш.) Е, все пак не забравяй, че донякъде бълнуваш. А в "рая" наистина е гадно.
Върнете се в началото Go down
http://tears-and-devils.blogspot.com/
It's Moon
Модератор
Модератор
It's Moon


Брой мнения : 207
Дата на регистриране : 22.03.2010
Местожителство : In Your Nightmares

Утре Ще Се Пържиш В Рая..... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Утре Ще Се Пържиш В Рая.....   Утре Ще Се Пържиш В Рая..... ClockНед Май 23, 2010 3:59 pm

виж тук много ти вярвам защото се уверих че наистина можеш да се пържиш в рая... :shock:
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net/forum.htm
ali_isi

ali_isi


Брой мнения : 32
Дата на регистриране : 21.05.2010
Години : 31
Местожителство : Стара Загора

Утре Ще Се Пържиш В Рая..... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Утре Ще Се Пържиш В Рая.....   Утре Ще Се Пържиш В Рая..... ClockНед Май 23, 2010 11:10 pm

Според мен късметчето "ще се пържиш в рая" е било предопреждение не заплаха.Но все пак ти се е случило това.Предполагам,че имаш интуиция защо не..нз да се опиташ да затвориш очи ,да разбереш защо ти се е паднало ,да поискаш тази информация..Може в някой друг слуачай да пробваш,ние не сме сами и се грижат за нас ,нека бъдем добри:)
Върнете се в началото Go down
indigogirl
Модератор
Модератор
indigogirl


Брой мнения : 91
Дата на регистриране : 09.09.2009
Години : 35

Утре Ще Се Пържиш В Рая..... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Утре Ще Се Пържиш В Рая.....   Утре Ще Се Пържиш В Рая..... ClockПон Май 24, 2010 8:10 pm

Много интересна история, а може би наистина както вече каза ali_isi е било предопреждение, може би си видял истинската същност на този човек... :)
Върнете се в началото Go down
It's Moon
Модератор
Модератор
It's Moon


Брой мнения : 207
Дата на регистриране : 22.03.2010
Местожителство : In Your Nightmares

Утре Ще Се Пържиш В Рая..... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Утре Ще Се Пържиш В Рая.....   Утре Ще Се Пържиш В Рая..... ClockСря Май 26, 2010 12:30 am

ОФФ САМ ЩЕ СЕ ОПРАВЯ КАКТО КАЗА ali_isi ли там как е :scratch: >>> МНОГО ДОБРЕ ЗНАМ КАКВО Е ВЕЧЕ... защо ли го расказах... оффф....... :( face







:страшен ангел: :тъга:
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net/forum.htm
ali_isi

ali_isi


Брой мнения : 32
Дата на регистриране : 21.05.2010
Години : 31
Местожителство : Стара Загора

Утре Ще Се Пържиш В Рая..... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Утре Ще Се Пържиш В Рая.....   Утре Ще Се Пържиш В Рая..... ClockСря Май 26, 2010 2:42 am

Еееееее малко по-весело де!!! :D Ако имаш нужда от съвет или да споделиш разправяй.На мен сте ми много интересни, вашите историй и възможности.Аз съм в малко по-различна област.Но много бих се радвала,ако мога да ви помогна ☀
Макар че напоследък прекалено много мисля за тзи неща.Прекалено много се занимавам само с това.Имам предвид езотерика,развиване и мислене за тази тема.Мисля,че малко съм забравила да бъда нормална,трябва да спра да витая и мечтая, да се радвам на цъфналото лято и черешите :D . Хич не мисля за даскало, а още по-малко за "модерните" хора около мене от които започвам да се цепя.Поне се радвам,че има такива които ме разбират и то съвсем и знам,че не случайно са в живота ми.Не знам дали при вас е така,но аз се чувставам прекалено дива и свбодна,постоянно съзерцаваща и мечтая за какви ли не приключения и понякога ми е мъчно,че забелязвам неща и вярвам в тях,усещам,че имат по важен смисъл,а за другите те са толкова далечни.Макр че е хубаво когато споменеш на дугите за тях и им стане интересно . :) Сигурно ви пиша глупости.
Върнете се в началото Go down
It's Moon
Модератор
Модератор
It's Moon


Брой мнения : 207
Дата на регистриране : 22.03.2010
Местожителство : In Your Nightmares

Утре Ще Се Пържиш В Рая..... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Утре Ще Се Пържиш В Рая.....   Утре Ще Се Пържиш В Рая..... ClockСря Май 26, 2010 4:17 am

Поста ТИ беше изтрит!
Причина - долавяне ноти на агресия!
Такива коментари ТУК не се допускат.МооnShine внимавай следващия път с тона!
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net/forum.htm
Lilitowolf

Lilitowolf


Брой мнения : 21
Дата на регистриране : 03.03.2011
Години : 30
Местожителство : Габрово

Утре Ще Се Пържиш В Рая..... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Утре Ще Се Пържиш В Рая.....   Утре Ще Се Пържиш В Рая..... ClockЧет Мар 03, 2011 7:07 am

еее Moonshine какво да ти кажа позната история и аз сам пробвала от тези тъй наречени ''сулетки'' до някаде им се радвах преди точно заради това виждах неща където иначе няма да ги видя ,но за гъбите един приятел ми е разправял че те пренасят един вид в друго измерение или той вижда фрактали а пък друго приятелче вижда фрактали отново и някви други образи където ги рисува после иии са много добри и интересни но това зависи от душевното състояние на човек и аз много искам да пробвам гъби и ще пробвам от чисто любопитство да видя аз какво ще усетя видя.....
Върнете се в началото Go down
It's Moon
Модератор
Модератор
It's Moon


Брой мнения : 207
Дата на регистриране : 22.03.2010
Местожителство : In Your Nightmares

Утре Ще Се Пържиш В Рая..... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Утре Ще Се Пържиш В Рая.....   Утре Ще Се Пържиш В Рая..... ClockЧет Мар 03, 2011 7:39 am

ааа... относно гъби не искам да говоря :D
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net/forum.htm
Sponsored content





Утре Ще Се Пържиш В Рая..... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Утре Ще Се Пържиш В Рая.....   Утре Ще Се Пържиш В Рая..... Clock

Върнете се в началото Go down
 
Утре Ще Се Пържиш В Рая.....
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Мистерията :: Окултното :: Вашата история-
Идете на: