Мистерията
Мистика, езотерика, феномени и чудеса на едно място.
Регистрирайте се! Станете част от нашето малко общество

Ако желаете да подкрепите форума можете да го направите като влезете в меню "Портал" и натиснете върху банера на БГтоп : )
Мистерията
Мистика, езотерика, феномени и чудеса на едно място.
Регистрирайте се! Станете част от нашето малко общество

Ако желаете да подкрепите форума можете да го направите като влезете в меню "Портал" и натиснете върху банера на БГтоп : )
Мистерията
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всичко свързано с необяснимите неща по света!
 
ИндексПорталТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Статистика
Имаме 536 регистрирани потребители
Най-новият потребител е kaloqniordanov01

Нашите потребители са написали 920 мнения in 295 subjects
Latest topics
» А ти индиго ли си ? ТЕСТ
Дали съм Индиго? ClockСъб Апр 01, 2017 7:50 am by kaloqniordanov01

» Историята на Господин Господинов, видял НЛО
Дали съм Индиго? ClockЧет Мар 16, 2017 3:24 am by Black_Tiger

» Метеорита над Челябинкс взривен от НЛО ?
Дали съм Индиго? ClockПет Авг 28, 2015 6:16 am by Black_Tiger

» Страховити случки, разказани от малки деца
Дали съм Индиго? ClockСъб Мар 21, 2015 5:18 am by Black_Tiger

» Местността Градище
Дали съм Индиго? ClockСъб Мар 21, 2015 5:10 am by Black_Tiger

» Проф. Лъчезар Филипов за Извънземните
Дали съм Индиго? ClockПет Мар 20, 2015 6:33 am by Black_Tiger

» Космонавта от Солуей
Дали съм Индиго? ClockПон Ное 10, 2014 6:34 am by Black_Tiger

» Езерото на скелетите
Дали съм Индиго? ClockПон Ное 10, 2014 6:32 am by Black_Tiger

» ДЕЦАТА ИНДИГО
Дали съм Индиго? ClockСъб Авг 02, 2014 6:24 pm by Dark Angel 87

» ...
Дали съм Индиго? ClockВто Май 06, 2014 3:51 am by stelavoikova

Most Viewed Topics
А ти индиго ли си ? ТЕСТ
Що за чудо беше това?!
Странно явление... Починало през 1920 момиченце още изглежда като живо
Призоваване на духове
Снимки на НЛО 1 Част
Заклинания за печелене на пари, здраве и любов
ДЕЦАТА ИНДИГО
Ванга говори за извънземните
Има ли духове - тема за размисъл
Некрономикон
Poll
Харесвате ли форума?
Да,супер е!
Дали съм Индиго? Empty60%Дали съм Индиго? Empty
 60% [ 6 ]
Не,не ми харесва!
Дали съм Индиго? Empty0%Дали съм Индиго? Empty
 0% [ 0 ]
Нов съм,не знам още :)
Дали съм Индиго? Empty30%Дали съм Индиго? Empty
 30% [ 3 ]
Има още какво да се желае!
Дали съм Индиго? Empty10%Дали съм Индиго? Empty
 10% [ 1 ]
Общо гласове : 10

 

 Дали съм Индиго?

Go down 
+2
It's Moon
Black_Tiger
6 posters

Харесвате ли тази тема?
Да,уникална е!!!
Дали съм Индиго? Empty89%Дали съм Индиго? Empty
 89% [ 17 ]
Не,не ми харесва....
Дали съм Индиго? Empty0%Дали съм Индиго? Empty
 0% [ 0 ]
Мисля че е добра,смятам да се включа!
Дали съм Индиго? Empty11%Дали съм Индиго? Empty
 11% [ 2 ]
Общо гласове : 19
 

АвторСъобщение
Black_Tiger

Black_Tiger


Брой мнения : 318
Дата на регистриране : 06.09.2009
Местожителство : България

Дали съм Индиго? Empty
ПисанеЗаглавие: Дали съм Индиго?   Дали съм Индиго? ClockЧет Дек 17, 2009 5:05 am

Здравейте и от мен Admin. Може би за повечето от вас съм просто непознат обикновен човек,но сам за себе си не мисля така.От 2-3 клас се интересувам от паранормални явления,нло,духове,магии и тн...Първо започнах да се занимавам с духовете защото ми бяха доста интересни като същества и исках да знам какво точно са те,от къде идват и защо са тук! Не си мислите че съм викал духове или съм говорил с тях.Нищо подобно.Истината е че никога не успях да се реша да направя тази стъпка.За добро или лошо - просто е минало. След това към 6-7 клас започнах да се интересувам от магии.

Какво са магиите?Кой ги ползва? Защо? С какво ни помагат? И с какво ни вредят? Тези въпроси "изучавах" около 2-3 години! Винаги съм бил жаден за знания. ЗНАНИЯ - които нямаха нищо общо с това което учим в училище.Това за мен не е информация,която може да помогне на човек в живота.Само пълнят мозъка ни с ненужна информация която няма да ни потрябва!!! Не говоря за всички предмети,примерно - Биология,География,Математика,Български и Английски език ок? Но останалите простотии като физика,химия,история и тн...са просто НЕНУЖНИ!!!

Учим за миналото - ЗАЩО ? :?: Нали трябва да гледаме само напред.Да мислим само за бъдещето!!!
Пак питам - Защо?! Учим за някакви си чужди царе на които не можем да им кажем името и за които не ни ПУКА особено! Но не...такава е скапаната система и ние сме длъжни да се подчиняваме ! Е защо - отново питам аз? Та ние дори не учим толкова за България колкото за другите държави.Това е срамно...защо ли? :?: Защото никоя друга държава не учи нашата история,но ние сме единствените заблудени хора които се въртят в омагьосания кръг!!!

Кой може да запомни 40 формули и имена по химия,50 формули и букви по физика и 100 години/дати и "имена" по история?
Еми съжалявам,но като се погледна в огледалото не виждам компютър и на челото ми не пише 512 mb ram памет :радост:

СЕРИОЗНО!!! Не виждам какво правят нашите "управляващи" за страната си...освен да ограбват България и да се обвиняват едни-други?! Просто са ми много смешни...дали скоро ще дойде времето на промяна? Но и вие българите сте виновни!!!
Те ви крадът,гладувате зареди тях,страдате зареди тях,а когато дойдат избори отивате да гласувате... ЗАЩО ?! Мислите си че избирате нещо по-добро.Нека ви светна - в голяма грешка сте!!! Всички са едни и същи,всички искат само пари....


Доста се позапалих,но няма как,като заговоря за това и ужасно много се дразня....!! Да се върнем на темата...

При мен изучаването на магиите беше същото както с духовете.Никога не се реших да го направя,но може би това е било за добро.Защото според мен никой няма право да променя начина си на живот или този на ближния си чрез магия.Още по-малко да направи черна магия защото всяко нещо си има цена.Тази черна магия ще подейства ок? Но след това ? Тя ще се върне върху вас с двойна сила...и тогава този който е пострадал повече ще сте вие!!! НЕ РИСКУВАЙТЕ !!! Бих ви посъветвал да не годите и на "врачки" ! Защото точно тези жени правят черните магии !!!

Не знам дали зареди годините или е станало чудо и съм пораснал :Кеф: от 8 клас насам ( тоест 2 години ) започнах да се интересувам повече от живота.Другите неща ги оставих зад мен защото няма смисъл да извикаш дух или да направиш магия!! Всеки може да направи това....но аз лично не виждам смисъл !!!

Сега чета повече за душата на човек,какво става с нея след смъртта,къде отива,има ли рай,какви скрити способности има човек,дали е съществувал Христос,има ли бог,има ли Нло/извънземни,дали ние не сме техен експеримент,посещавани ли сме още преди милиони години и други такива интересни теми които би трябвало да интересуват нормалния човек (живота не е само биричка и цигари) !!! Всеки идва на Земята за да усъвършенства своя житейски опит,да научи нови неща.И след като умре "научената душа" отива на едно по-горно равнище!!! А кой знае,ако има други светове,вселени....може би тези души се раждат там за да сложат началото на една УНИКАЛНА цивилизация... :)

Запомнете само едно-знанието което имате ви дава една крачка напред и така вие задминавате "простия човек" който не му пука за нищо!!!Света е материален,но истинското богатство е това което знаете самите вие - за вас и вашата душа!!!

Мога да ви говоря още много такива неща....защото моите истории и случки са безкрайни !!! Но това ще стане ако има хора които се интересуват,които ще се замислят и които ще се вслушат в думите ми. Аз съм просто едно момче на 15 години...с доста проблеми и объркана съдба...може би има още много хора като мен..ще се радвам ако създадем в този форум общество на хора с еднакви интереси и опит в сферата на паранормалното и свръхестественото ! Когато човек е сам - му е трудно да успее!

Но когато сме повече-ще открием истината заедно!!!

Очаквам да се включите в тази тема.Защото съм сигорен че има хора които имат какво да кажат...но поради една или друга причина не са октирли начина и хората с които да споделят.Как ви звучи това --> ТУК Е МЯСТОТО ДА ГО НАПРАВИТЕ!!! Мнението на всеки един от вас е важно за нас!!!


От Admin
България над всичко :БГ Знаме:
Весела Коледа --> :коледна шапка: :голяма шапка: :warning3:
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net
It's Moon
Модератор
Модератор
It's Moon


Брой мнения : 207
Дата на регистриране : 22.03.2010
Местожителство : In Your Nightmares

Дали съм Индиго? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дали съм Индиго?   Дали съм Индиго? ClockПон Май 03, 2010 5:34 am

Такам виж сега дали си индиго ти си направил тема за нещо като тест дали сте индиго но си много прав за гласуването и че българите много хора казват че сме прост народ.Та отностно магиите и духовете ... добре че не си викал духове и не си правил магии за сметка на мен face но това е друга тема... относно съзнанието на хората душите и рая мисля че има ... и силно вярвам в прераждането. Но за съжеление аз съм въспрепядстван да чета книги които ми харесват защотото несъм като другите хора... те като четат си четат за удоволствие по някакъв начин аз немога да чета така аз влизам в самата книга и самият аз съм нещо като "дух" които наблюдава и расказва книгата това е интересното при мен относно четенето но ... като чета почвам да "виждам" така да го нареча почвам да виждам неща които другите хора немогат да видят с просто око и имам чуството че черпя енергия от книгите в които влизам в тях... но последният път се стреснах много и несъм я отворил повече тази книга... макар че много искам ... да страхът е най гадното нещо но ще го преодолея ... явно имах нужда да си го кажа това нещо... сега като се замисля даже още утре ще продължа да си чета книгата но ... има и още една грешка при мен аз немога да чета книга през деня чета книга на тъмно и то на свещ.. да ще кажете " не ти ли се изморяват така очите " но не не се изморяват ... това в моят начин да вляза в книгата напълно ... и общо взето има много да ви расказвам но неща да ставам досаден... за сега това от мен face





:страшен ангел:
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net/forum.htm
ali_isi

ali_isi


Брой мнения : 32
Дата на регистриране : 21.05.2010
Години : 31
Местожителство : Стара Загора

Дали съм Индиго? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дали съм Индиго?   Дали съм Индиго? ClockПет Май 21, 2010 5:21 pm

Здравейте, регистрирах се преди малко. Дори още не съм се представила, но тази тема много ме зарадва и най вече думите на Админ. Защото много приличат на мен. Всички неща за училище, ненужните и това на което не ни учат там. Развитието отначало духове, после магии и сега себепознание и многото случки и доказателства в духовен план. Радвам се, че на тази възраст има хора които са озъзнати и се интересуват. Защото всеки ден е прекрасен и изпълнен с неслучайности и уроци. Имам нужда от общуване и разлистване на теми с млади хора на тази тема. Всеки ден става все по-изпълнен със светлина. Пожелавам ви много положителни мисли,бъдете добри и правете света по-хубаво място за живеене,давайте пример на останалите ! :D


Последната промяна е направена от Admin на Съб Май 22, 2010 2:27 am; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Редактирах няколко грешки в пост-а ти!)
Върнете се в началото Go down
indigogirl
Модератор
Модератор
indigogirl


Брой мнения : 91
Дата на регистриране : 09.09.2009
Години : 35

Дали съм Индиго? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дали съм Индиго?   Дали съм Индиго? ClockПет Май 21, 2010 7:02 pm

Добре дошла ali_isi в темата "Аз съм нов" , ако пожелаеш можеш да разкажеш нещо повече за себе си! Ще се радвам да науча повече за теб... :)
Върнете се в началото Go down
танита




Брой мнения : 2
Дата на регистриране : 07.02.2011
Години : 47
Местожителство : София

Дали съм Индиго? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дали съм Индиго?   Дали съм Индиго? ClockПон Фев 07, 2011 12:54 pm

Радвам се че попаднах сред вас аз съм нова и не знам дали съм индиго но чувствам че не съм за тоя свят Изпълнен с злба и материализъм .На прстотия и алчност. Искало ли ви се е като на мен да отидете и да говорите с природата и да знаете че тя ви разбира сякъш ви чува . Да избягате от модерния и ограничен севременнен свят в джунглата където според мен ще се живее по красиво в синхрон с природата. Аз не знам дали съм индиго но знам че съм помогнала на много хора и добри и лоши че имам красива душа.Знам го от другите.
Върнете се в началото Go down
It's Moon
Модератор
Модератор
It's Moon


Брой мнения : 207
Дата на регистриране : 22.03.2010
Местожителство : In Your Nightmares

Дали съм Индиго? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дали съм Индиго?   Дали съм Индиго? ClockПон Фев 07, 2011 8:01 pm

ем радвам се че ти харесва форума има интересна информация поразгледай може и да прочетеш по нещичко за всеки в форума който е писал естествено :) ако имаш някакви въпроси относно нещо питай booo
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net/forum.htm
Dimoff




Брой мнения : 3
Дата на регистриране : 17.03.2011

Дали съм Индиго? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дали съм Индиго?   Дали съм Индиго? ClockЧет Мар 17, 2011 6:14 am

С риск да прозвуча грубо, що за ограничено и глупаво дете може да реши, кои науки са полезни и кои не, кои факти са важни и кои не.Ще отговоря на кратко: Природата е изцяло ФИЗИКА и ХИМИЯ , а езика на природата е математиката.Защо в България изучаваме “някакви си крале“, “някакви си факти за други държави“, “някаква история“, ще го обясня така, че да ме разбере всяко едно изгубено в незнания ДЕТЕ, учим повече от другите държави, за да знаем повече от тях, за да не сме толкова ограничени.Лично съм се сблъсквал с почти всички така наречени “супер развити западни култури“ и мога да твърдя, че хората са ограничени и неуки, нямат желание и не се развиват като общество.За историята ами там, каквото и да се каже е малко, какво бъдеще без минало, ние и сега повтаряме стари грешки, а какво ли остава да пренебрегнем миналото, тогава сме обречени на постоянни войни и мизерия.


Успех мило дете, но с тези Индиго глупости, не се заблуждавайте, че науките не са ви нужни!!!
Върнете се в началото Go down
It's Moon
Модератор
Модератор
It's Moon


Брой мнения : 207
Дата на регистриране : 22.03.2010
Местожителство : In Your Nightmares

Дали съм Индиго? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дали съм Индиго?   Дали съм Индиго? ClockЧет Мар 17, 2011 11:16 pm

Говориш за наука , физика , химия и математика а самия ти май не си чел за тези, че точно те са изследвали и са потвърдили за тези деца .... съобщението ти ми звучи по скоро нервно изказване и изкарване на нерви върху някакъв пост в форума отколкото нормален коментар ... къде тръгнахме да засягаме другите държави историята и самото учене много хора знаем че учим повече отколкото в другите държави ... но не знам защо си тръгнал да засягаш тази тема ... никой не е казал че науките не са ни нужни но и те правят грешки така че... имам само да добавя...

"Някой хора гледат но не виждат!"
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net/forum.htm
Dimoff




Брой мнения : 3
Дата на регистриране : 17.03.2011

Дали съм Индиго? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дали съм Индиго?   Дали съм Индиго? ClockПет Мар 18, 2011 7:11 am

Май някой не е чел първият пост ;).А колкото до науките, определено съм доста по наясно и с грешките им.А ако си направите труда да прочетете първия пост, ще видите изрази като, никому ненужни науки, и за какво ни е история.

П.С Аз съм много спокоен човек, но не ми харесва единствено, че неусведомеността на едни се харесва на други.
Върнете се в началото Go down
It's Moon
Модератор
Модератор
It's Moon


Брой мнения : 207
Дата на регистриране : 22.03.2010
Местожителство : In Your Nightmares

Дали съм Индиго? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дали съм Индиго?   Дали съм Индиго? ClockПет Мар 18, 2011 8:43 pm

не искам да споря за глупости направи си тема и пиши какво не ти харесва ... не мисля че тук е мястото точно за скептични коментари като не вярваш не вярваш ..... не вярвай и в ясновидци и тем подобни направи си тема... не мисля да споря за науки и тем подобни лек ден.... super
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net/forum.htm
Sponsored content





Дали съм Индиго? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дали съм Индиго?   Дали съм Индиго? Clock

Върнете се в началото Go down
 
Дали съм Индиго?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Дали сте индиго?
» Хора “индиго” спасяват света
» ДЕЦАТА ИНДИГО
» А ти индиго ли си ? ТЕСТ
» Вашето дете индиго ли е?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Мистерията :: Мистерии :: Децата Индиго-
Идете на: