Мистерията
Мистика, езотерика, феномени и чудеса на едно място.
Регистрирайте се! Станете част от нашето малко общество

Ако желаете да подкрепите форума можете да го направите като влезете в меню "Портал" и натиснете върху банера на БГтоп : )
Мистерията
Мистика, езотерика, феномени и чудеса на едно място.
Регистрирайте се! Станете част от нашето малко общество

Ако желаете да подкрепите форума можете да го направите като влезете в меню "Портал" и натиснете върху банера на БГтоп : )
Мистерията
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всичко свързано с необяснимите неща по света!
 
ИндексПорталТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Статистика
Имаме 536 регистрирани потребители
Най-новият потребител е kaloqniordanov01

Нашите потребители са написали 920 мнения in 295 subjects
Latest topics
» А ти индиго ли си ? ТЕСТ
Хора “индиго” спасяват света ClockСъб Апр 01, 2017 7:50 am by kaloqniordanov01

» Историята на Господин Господинов, видял НЛО
Хора “индиго” спасяват света ClockЧет Мар 16, 2017 3:24 am by Black_Tiger

» Метеорита над Челябинкс взривен от НЛО ?
Хора “индиго” спасяват света ClockПет Авг 28, 2015 6:16 am by Black_Tiger

» Страховити случки, разказани от малки деца
Хора “индиго” спасяват света ClockСъб Мар 21, 2015 5:18 am by Black_Tiger

» Местността Градище
Хора “индиго” спасяват света ClockСъб Мар 21, 2015 5:10 am by Black_Tiger

» Проф. Лъчезар Филипов за Извънземните
Хора “индиго” спасяват света ClockПет Мар 20, 2015 6:33 am by Black_Tiger

» Космонавта от Солуей
Хора “индиго” спасяват света ClockПон Ное 10, 2014 6:34 am by Black_Tiger

» Езерото на скелетите
Хора “индиго” спасяват света ClockПон Ное 10, 2014 6:32 am by Black_Tiger

» ДЕЦАТА ИНДИГО
Хора “индиго” спасяват света ClockСъб Авг 02, 2014 6:24 pm by Dark Angel 87

» ...
Хора “индиго” спасяват света ClockВто Май 06, 2014 3:51 am by stelavoikova

Most Viewed Topics
А ти индиго ли си ? ТЕСТ
Що за чудо беше това?!
Странно явление... Починало през 1920 момиченце още изглежда като живо
Призоваване на духове
Снимки на НЛО 1 Част
Заклинания за печелене на пари, здраве и любов
ДЕЦАТА ИНДИГО
Ванга говори за извънземните
Има ли духове - тема за размисъл
Некрономикон
Poll
Харесвате ли форума?
Да,супер е!
Хора “индиго” спасяват света Empty60%Хора “индиго” спасяват света Empty
 60% [ 6 ]
Не,не ми харесва!
Хора “индиго” спасяват света Empty0%Хора “индиго” спасяват света Empty
 0% [ 0 ]
Нов съм,не знам още :)
Хора “индиго” спасяват света Empty30%Хора “индиго” спасяват света Empty
 30% [ 3 ]
Има още какво да се желае!
Хора “индиго” спасяват света Empty10%Хора “индиго” спасяват света Empty
 10% [ 1 ]
Общо гласове : 10

 

 Хора “индиго” спасяват света

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Black_Tiger

Black_Tiger


Брой мнения : 318
Дата на регистриране : 06.09.2009
Местожителство : България

Хора “индиго” спасяват света Empty
ПисанеЗаглавие: Хора “индиго” спасяват света   Хора “индиго” спасяват света ClockВто Сеп 08, 2009 6:31 pm

Гответе се, шестата раса идва с планетарен катаклизъм, тръби руски учен

Фантастичните филми за Армагедон ще се сбъднат много по-скоро, отколкото сме очаквали. В главната роля на спасителите на човечеството обаче няма да са американците, а българите.
Хора “индиго” спасяват света Indigo10
Само след три години петата човешка раса, чийто представители сме всички ние, ще еволюираме в шеста. Това ще стане след планетарен катаклизъм. Сензационното изявление принадлежи на руския учен д-р Алексей Шадрин.
"През 2012 година на Земята наистина ще се случи нещо, но това няма да e краят на света, както го описват духовни водачи и някои секти.

Човечеството ще преживее вибрационен преход", обяснява световноизвестният психолог. Той опровергава предсказанията на някои религии, че ни чака Апокалипсис. И Нострадамус, и календарът на маите, сочат 2012-а като година на Страшния съд и край на земното летоброене. След нея Земята нямало да бъде същата.


Теорията на Шадрин наистина е революционна, защото е в съвсем друга посока. Според нея Денят на Страшния съд всъщност ще бъде ден на вибрационен преход. Природният феномен ще настъпи на 21 декември 2012 година. Тогава в продължение на 15-20 минути всички живи същества ще станат дезориентирани и ще бъдат обхванати от необичайна паника и страх. В резултат на това те ще станат изключително агресивни. Ще настъпи хаос, някаква масова лудост, в която много хора може да пострадат.

"Това е времето, през което Земята повишава вибрацията си и преминава в ново еволюционно състояние", обяснява д-р Шадрин, който е сред водещите специалисти в света по регресионна терапия и изучаване на преражданията. Смисълът на теорията му е, че не Апокалипсис, а преломен момент очаква човечеството след три лета.
За да мине по-леко, този момент е в ръцете на хората, които д-р Шадрин нарича "индиго". Много от тези свръхчовеци живеят и в България. Те ще са като спасители за останалите, тъй като ще им помогнат да преодолеят трудния период по-безболезнено.

Хората "индиго" винаги са съществували, обяснява ученият. Физически те са като всички останали. Различават се по своята енергия и духовната си извисеност. Освен това са с ниска социална агресия, повишено чувство за справедливост и необикновени качества. Те могат да достигнат духовно съзнание, в което да се освободят от стреса, хроничната умора, психо-емоционалните сътресения. Притежават още едно силно оръжие - могат да обединят усилията си, за да не допуснат светът да бъде обхванат от хаос и безконтролна взаимна агресия.

Хората "индиго", много от които обитават и нашите земи, всъщност са шестата раса. По време на краткотрайния преход само те ще се чувстват комфортно. За това в този момент от тях ще зависи и до голяма степен в каква посока ще поеме светът. Възможностите са две, убеден е Алексей Шадрин.

Път към "тъмните векове" и анархията или път към благополучието. Неблагоприятната възможност ще донесе на хората много трудности и постоянна борба за оцеляване. Повечето няма да имат работа и няма да могат да изхранват семействата си. За да бъде изходът добър, ще трябва хората да се посветят на доброто и духовността. На това ще ги научат "индиго".

Руският изследовател посочва и доказателствата, че денят на преход приближава. Според него това са природните катаклизми, неконтролируемата агресия, изкуствените икономически кризи, безспирните локални войни. Според него вече човечеството е задействало програмата си за саморазрушение и е въпрос на броени месеци хората да вдигнат оръжие един срещу друг, да плъзнат вируси и различни инфекции. За да не се случи тази масова лудост, човечеството трябва само да си помогне, като се събуди от този кошмар.

Това може да стане чрез обучение за преминаването му от състоянието на агресия, безнравственост и доларопоклонничество към духовност и просветление, което дава "индигото". Онези, които не успеят да еволюират в шестата раса, не ги чака нищо добро. Шадрин сега поема на едногодишна мисия в нашата страна. Целта на обиколката, която ще направи известният по цял свят парапсихолог, е да подготви българите за тежките дни, защото корените му били в България.


Последната промяна е направена от Black_Tiger на Сря Юли 18, 2012 9:34 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net
notlike




Брой мнения : 2
Дата на регистриране : 12.04.2010

Хора “индиго” спасяват света Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хора “индиго” спасяват света   Хора “индиго” спасяват света ClockПон Апр 12, 2010 12:29 am

Това е добре за България. Доста информация четох за индиго и имам немалко съвпадения с този тип деца. Как мога да разбера със сигурност дали не съм обикновен, или съм "индиго". Всъщност ще ти помогна малко, като кажа, че обичам да помагам на хората със съвети, както и с действия, но също така обожавам мъдростите и много ми се отдава да измислям нови такива. Освен това съм зодия водолей (при това ранен) и ми е доста странно понякога как сънувам, че спасявам света, макар (рядко, но все пак се случва) да губя живота си в този "прелом". Мерси предварително :)
Върнете се в началото Go down
Black_Tiger

Black_Tiger


Брой мнения : 318
Дата на регистриране : 06.09.2009
Местожителство : България

Хора “индиго” спасяват света Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хора “индиго” спасяват света   Хора “индиго” спасяват света ClockВто Апр 13, 2010 10:19 pm

До колкото знам в страната имало лаборатории където със специална техника ще можеш да видиш цвета на аурата си : ) Но според мен това не е нужно...дори да не си индиго,няма значение! Трябва да продължаваш това което си започнал,а именно да помагаш на хората ;)

Всеки е ИНДИГО !
Малко го осъзнават... ;)
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net
notlike




Брой мнения : 2
Дата на регистриране : 12.04.2010

Хора “индиго” спасяват света Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хора “индиго” спасяват света   Хора “индиго” спасяват света ClockЧет Апр 15, 2010 4:40 pm

Абе, аз не знам дали съм индиго, или не, ама наистина доста от тестовете за индиго са положителни, при това с техника. Иначе някъде във Варна има ли такива лаборатории? И се надявам да не струва майка си и баща си..
Върнете се в началото Go down
It's Moon
Модератор
Модератор
It's Moon


Брой мнения : 207
Дата на регистриране : 22.03.2010
Местожителство : In Your Nightmares

Хора “индиго” спасяват света Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хора “индиго” спасяват света   Хора “индиго” спасяват света ClockПон Май 03, 2010 6:32 am

Значи от нас се очаква да спасим света.. според мен ще е малко трудно да ви кажа чесно... много хора се присмиват като им споменеш за духовно извисяване и за хармония спокойствие ... както сами и наблюдавате ... моите и вашите връстници ваобще нашето поколение е испълнено с агресия и да незнам дали сме много или малко но както каза не е важно дали си индиго ... нека продължаваме да помагаме на хората макар че съм стигал до полудяване... и съм се лекувал сам вярно е имам много силен организъм незнам защо е така но не се разболявам лесно ... доста трудно бих казал аз... но стига съм приказвал за мен... стана ми интересно също за този парапсихолог как иска да ни помогне явно защотото от такива като мен зависи оцеляването на много хора по света боже и аз незнам вече какво приказвам но повярваите ми... ще се опитаме да помогнем и ще видя да намеря още хора като мен ... те попринцип се падат оутсайдерите на почти всяка компания.. но стига съм досаждал






:страшен ангел:
Върнете се в началото Go down
https://themystery.bulgarianforum.net/forum.htm
Sponsored content





Хора “индиго” спасяват света Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хора “индиго” спасяват света   Хора “индиго” спасяват света Clock

Върнете се в началото Go down
 
Хора “индиго” спасяват света
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Животните спасяват хора от смъртта
» МАГИЯТА
» Лошите хора се прераждат в жаби
» Дали съм Индиго?
» А ти индиго ли си ? ТЕСТ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Мистерията :: Мистерии :: Децата Индиго-
Идете на: